۱۶/۰۹/۱۳۹۸

آمار جدیدی از فروش بازی Red Dead Redemption 2 و GTA V منتشر شد

  • توسط شایان مددی
  • ۱۷/۰۸/۱۳۹۸
  • 0
بازی Red Dead Redemption 2

آمار جدیدی از فروش دو غول جهان‌آزاد استودیوی «راک‌استار گیمز» (Rockstar Games) یعنی بازی Red Dead Redemption 2 و GTA V منتشر شده است.

دو غول جهان‌آزاد راک‌استار هیچ نشانی از افت از خود نشان نداده و نمی‌دهند و خصوصاً برای GTA V که بیش از ۶ سال از عرضه‌اش می‌گذرد بسیار جای تعجب دارد که همچنان مثل یک عنوان تازه منتشر شده فروش می‌کند. طبق آخرین آمار، از بازی Red Dead Redemption 2 و GTA V به ترتیب ۲۵ و ۱۱۰ میلیون نسخه در سراسر جهان به عرضه رسیده بود و حال شرکت مادر راک‌استار یعنی «تیک-تو» (Take-Two) طی جدیدترین گزارش مالی خود برای سه‌ماهه‌ی اخیر آماری جدید را ارائه داده است.

Red Dead Redemption 2 تا به اینجای کار نزدیک به ۲۶.۵ میلیون نسخه را به فروش رسانده است. البته باید به این نکته توجه داشت که این رقم تا پایان سه‌ماهه‌ی دوم سال مالی جاری را در بر می‌گیرد و این یعنی فروش بعد از سپتامبر مورد محاسبه قرار نگرفته است. با توجه به عرضه‌ی نسخه‌ی پی‌سی این عنوان به‌تازگی، بدون شک رشد قابل توجهی را در فروش کلی آن در سه‌ماهه‌ی آینده‌ای که آمار جدید اعلام خواهد شد شاهد خواهیم بود.

در عین حال، GTA 5 هم همچنان با قدرت پابرجا است. تعداد نسخه‌های عرضه شده از این عنوان در سراسر جهان در حال حاضر به ۱۱۵ میلیون می‌رسد. هم عنوان اصلی و هم بخش آنلاین آن یعنی GTA Online از انتظارات فراتر رفته‌اند و یکی از سه‌ماهه‌ی قوی چند وقت اخیر را داشته‌اند.

نظر شما راجع به عملکرد بازی Red Dead Redemption 2 و GTA V چیست؟

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار