ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

از اینترنت اشیاء تا گیگ‌پک هدیه در نمایشگاه تله‌کام

۰۱

شرکت ارتباطات مبین‌نت با شعار «شهر هوشمند، سازمان هوشمند» در نمایشگاه تله‌کام حاضر خواهد شد و راهکارهای یکپارچه‌ی خود برای مدیریت شهری مبتنی بر فناوری اینترنت اشیاء را معرفی خواهد کرد. 

به گزارش زیمانیوز و به نقل از روابط عمومی مبین نت، این شرکت با حضور در نمایشگاه تلکام تخفیفات ویژه ای را برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته اند به طور مثال می توان به تخفیفات در خصوص مودم جیبی TD-LTE  به تعداد محدود با تخفیف ۲۰ درصدی در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت. در حوزه‌ی اینترنت خانگی و اداری نیز این شرکت، در بازه‌ی زمانی برگزاری نمایشگاه تله‌کام به کلیه‌ی خریداران TD-LTE در غرفه‌ی مبین‌نت یک گیگ‌پک ۲۰۰ گیگی با زمان استفاده‌ی یک‌ماهه اهدا می‌کند.

در حوزه‌ی راهکارهای سازمانی نیز خدمات میزبانی و پهنای باند مبین‌نت از زمان آغاز نمایشگاه تله‌کام تا پایان مهرماه با تخفیف ۵۰ درصدی به شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب‌وکارهای مختلف ارائه خواهد شد.

اینترنت مدیریت‌شده‌ی هتل‌ها با نام تجاری HiSpot، خدمات ارزش‌افزوده‌ی بانک‌ها با نام تجاری SmartSpot و راهکارهای ارتباطی نیز از جمله خدماتی هستند که در روزهای برگزاری نمایشگاه با شرایط ویژه در اختیار سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف قرار خواهند گرفت. 

نوزدهمین دوره‌ی نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (تله‌کام ۲۰۱۸) از یازدهم تا چهاردهم مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و غرفه‌ی مبین‌نت در سالن‌ ۸ و ۹ میزبان علاقمندان خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *