ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

استودیوی Rocksteady بازی جدید خود را در E3 2019 معرفی نمی‌کند

batman-rocksteady-768×432

 اگر امیدوار بودید بازی جدید استودیوی خوشنام Rocksteady را در رویداد E3 2019 مشاهده کنید و هیجان زده شوید، باید خبرهای بدی به شما بدهیم. این استودیو تایید کرده که خبری از بازی جدید آن‌ها در E3 2019 نخواهد بود.

پس از عرضه بازی Batman Arkham Knight در سال ۲۰۱۵ تا به حال، استودیوی راک‌استدی بازی جدیدی را به بازی‌‌بازان تحویل نداده است. طبق اطلاعات، گزارش‌ها و شایعاتی که منتشر شده، این استودیوی بریتانیایی در حال ساخت یک بازی بسیار بزرگ و هیجان انگیز است که قطعا در دنیای کامیک‌های DC جریان دارد اما به غیر از این، دقیقا نمی‌دانیم که بازی جدید آن‌ها چیست و از روی چه شخصیت کامیک بوکی ساخته می‌شود. در یک یا دو سال اخیر، گزارش‌های متعددی منتشر شده که می‌گویند بازی جدید Rocksteady یک Justice League، یک Suicide Squad و… است و حتی نام سوپرمن نیز آورده شد که البته خیلی سریع به شکل رسمی به تکذیبیه تبدیل شد.

در حالی که بسیاری از بازی‌بازان و طرفداران امید داشتند که بازی جدید استودیوی Rocksteady را در رویداد E3 2019 که تنها چند روز تا برگزاری آن زمان باقی مانده، تماشا کنند، امیدها به ناامیدی تبدیل شد! کارگردان بازی و البته یکی از موسسان استودیوی Rocksteady، آقای سفتون هیل (Sefton Hill) به تازگی پست جدیدی را در صفحه توییتر خود منتشر کرده که قلب بازی‌بازان و مخصوصا قلب طرفداران DC Comics را می‌شکند! آقای سفتون هیل به صورت رسمی تایید می‌کند که استودیوی Rocksteady در رویداد E3 2019 حضور نخواهد داشت و خبری از بازی جدید آن‌ها نخواهد بود.

سفتون هیل به طور مشخص اشاره نکرد که دلیل عدم حضور آن‌ها چیست اما به شکل غیر مستقیم در توییت خود اشاره کرد که شاید بازی هنوز به مرحله معرفی رسمی آن هم در بزرگترین رویداد گیمینگ و سرگرمی نرسیده و توسعه آن به زمان بیشتری نیاز دارد.

شما می‌توانید متن توییت آقای سفتون هیل را در زیر مطالعه نمایید:

سلام به همه! تعدادی از شما در این مورد پرسیده بودید، بنابراین ما می‌خواستیم شما را مطلع کنیم که Rocksteady در E3 امسال حضور نخواهد داشت. ما به عنوان طرفدار، این رویداد را تماشا می‌کنیم اما در لندن می‌مانیم. سخت در حال کار برروی پروژه بزرگ بعدی خود هستیم. از نمایش لذت ببرید!

بازی‌بازان و طرفداران به شدت به دنبال بازی جدید استودیوی Rocksteady هستند و می‌خواهند هر چه سریعتر، اطلاعات رسمی و درستی از آن به دست آورند. در این چند وقت، آن قدر شایعه و گزارش بزرگ و کوچک در مورد بازی آن‌ها در خبرگذاری‌ها منتشر شد که به نوعی طرفداران را خسته کرده است. از‌ آن جایی که به عرضه کنسول‌های نسل بعد سونی و مایکروسافت نزدیک هستیم، احتمال دارد که بازی جدید استودیوی Rocksteady یک عنوان کراس جن یا میان نسلی باشد که هم برای کنسول‌های نسل هشتم و هم برای کنسول‌های نسل نهم عرضه می‌شود.

نظر شما در مورد بازی جدید استودیوی راک‌استدی چیست؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *