ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

اشاره تلویحی مدیر مستعفی اینستگرام به اختلاف با مدیران فیس بوک

اینستاگرام- سیار

کوین سیسترام مدیر مستعفی اینستگرام که بعد از خریداری این شرکت توسط فیس بوک نیز به کار با آن ادامه داده بود و به تازگی از اینستگرام استعفاداده به طور تلویحی از اختلافات داخلی در محیط کار پرده برداشت.

به گزارش زیمانیوز و به نقل از خبرگزاری فارس از سایت ورج، سیسترام در اولین سخنان عمومی خود بعد از خداحافظی با اینستگرام گفته است: هیچ کس اگر محیط کارش شرایط جالب و خوبی داشته باشد، آنجا را ترک نمی کند.

البته وی افزوده است: بابت این کار احساسات دشواری هم نداشته است و تلاش خواهد کرد طرح های کاری دیگری را پیگیری کند.

وی دربخش دیگری از صحبت های خود گفته است: وقتی شما محل کار خود را ترک می کنید حتما برای این کار دلیلی دارید و هیچ کس به این دلیل که همه چیز عالی است محل کارش را ترک نمی کند. درست است؟ کار کردن سخت است.

به گفته سیسترام وی و مایک کریگر شش سال بعد از فروختن اینستگرام به فیس بوک کماکان در آن کار کردند که بسیار طولانی تر از زمانی است که دیگر کارآفرینان بعد از فروش شرکت‌های خود به شرکت های بزرگتر در آنها باقی می مانند.

این دو نفر که اینستاگرام را به قیمت یک میلیارد دلار به فیس بوک فروخته بودند در ۲۴ سپتامبر از این شرکت جدا شدند و به نظر می رسد این امر به تسلط و کنترل بیشتر فیس بوک بر اینستاگرام منجر خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *