۱۶/۰۹/۱۳۹۸

بازی Borderlands 3 نزدیک به ۷ میلیون نسخه فروش داشته است

  • توسط شایان مددی
  • ۱۷/۰۸/۱۳۹۸
  • 0
بازی Borderlands 3

بازی Borderlands 3 برای توسعه‌دهندگانش کاملاً موفقیت‌آمیز و سودآور بوده و طی همین مدت کوتاه حدود ۷ میلیون نسخه فروش داشته است.

از همان ابتدا مشخص بود که بازی Borderlands 3 به یک موفقیت بزرگ برای استودیوی «گیرباکس سافت‌ور» (Gearbox Software)، شرکت «توکی گیمز» (۲K Games) و شرکت مادر آن یعنی «تیک-تو» (Take- Two) تبدیل می‌شود. این سری بدون هیچ سختی‌ و مشکلی فوق‌العاده فروش می‌کند و Borderlands 3 هم طی ۵ روز اول عرضه‌اش موفق به فروش بیش از ۵ میلیون نسخه شد و نشان داد که قرار است اتفاقات بزرگی را رقم بزند.

اکنون این عنوان لوتر شوتر محبوب به دستاورد دیگری رسیده است. تیک-تو طی جدیدترین گزارش مالی خود برای سه‌ماهه‌ی اخیر اعلام کرده که Borderlands 3 تاکنون نزدیک به ۷ میلیون نسخه فروش داشته است. با عرضه‌ی این عنوان برای گوگل استادیا پس از راه‌اندازی این پلتفرم در اواخر ماه جاری، انتظار می‌رود که فروش آن همچنان به قوت خود باقی بماند و حتی شدت هم بگیرد. Borderlands 2 فروش بسیار پایداری را در طول زمان تجربه کرده بود و باید منتظر ماند و دید که دنباله‌ی آن هم از این قاعده پیروی خواهد کرد یا خیر.

علاوه بر این‌ها، استودیوی گیربکس سافت‌ور قرار است از بازی Borderlands 3 در آینده پشتیبانی کند و محتویات جدیدی را برای آن ارائه دهد و این از جمله عوامل دیگری خواهد بود که در فروش پایدار این عنوان در طول زمان اثرگذار خواهد بود. حتی به‌تازگی یک فعالیت Endgame جدید به این بازی افزوده شد.

بازی Borderlands 3 هم‌اکنون در دسترس پی‌سی، پلی‌استیشن ۴و ایکس‌باکس وان قرار دارد.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار