۲۷/۰۷/۱۳۹۸

بازی FIFA 20 برای دومین هفته‌ی متوالی در صدر پرفروش‌ترین‌های بریتانیا قرار گرفت

 • توسط شایان مددی
 • ۱۵/۰۷/۱۳۹۸
 • 0
بازی FIFA 20

بازی FIFA 20 در دومین هفته‌ی انتشار خود نیز در صدر جدول فروش هفتگی بریتانیا قرار گرفته و Ghost Recon: Breakpoint هم موفق به شکست آن نشده است.

بازی FIFA 20 برای دومین هفته‌ی متوالی صدر پرفروش‌ترین‌های بریتانیا را به خود اختصاص داده و باعث شده است که Ghost Recon: Breakpoint علی‌رغم اینکه قابل توجه‌ترین و مهم‌ترین عنوان عرضه شده در هفته‌ی جاری به حساب می‌آید، در جایگاه دوم قرار بگیرد. شاید این‌طور به نظر بیاید که Breakpoint موفق ظاهر نشده و به نوعی شکست خورده ولی وقتی به این نکته توجه می‌کنیم که FIFA هر ساله در بریتانیا چه فروش فوق‌العاده‌ای را تجربه می‌کند، این اتفاق آنچنان هم عجیب و دور از انتظار به نظر نمی‌آید.

علاوه بر این‌ها، جایگاه سوم تا پنجم را نیز به ترتیب Gears 5 ،Borderlands 3 و The Legend of Zelda: Link’s Awakening که جزو عناوین مهم دیگر پاییز هستند به خود اختصاص داده‌اند. Ghostbusters The Video Game Remastered هم در هفته‌ی اول عرضه‌اش جایگاه ششم را ا آن خود کرده است که برای یک عنوان بازسازی شده عملکرد بسیار خوبی به شمار می‌رود. معمولاً عناوین بازسازی شده در جدول‌های فروش هفتگی به این خوبی ظاهر نمی‌شوند و ناشر این بازی یعنی «سابر اینترکتیو» (Saber Interactive) قطعاً از این عملکرد خشنود خواهد بود.

در ادامه لیست ۱۰ بازی پرفروش هفته‌ی گذشته در بریتانیا را مشاهده می‌کنید:

 1. FIFA 20
 2. Ghost Recon: Breakpoint
 3. Borderlands 3
 4. Gears 5
 5. The Legend of Zelda: Link’s Awakening
 6. Ghostbusters The Video Game Remastered
 7. Mario Kart 8 Deluxe
 8. Sea of Thieves
 9. Minecraft: Xbox Edition
 10. Forza Horizon 3

نظر شما راجع به جدول فروش هفتگی بریتانیا و درخشش بازی FIFA 20 چیست؟

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار