ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

تأمین نیازهای محوری و کالاهای تحریمی کشور با دانش بنیانها

۳۰۰۱۳۹۶

معاون علمی و فناوری گفت: شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها سال آینده به سوی نیازهای محوری و اولویت دار کشور به ویژه کالاهای تحریمی حرکت می کنند.

به گزارش سیارنیوز و به نقل از خبرگزاری مهر از علمی و فناوری ریاست جمهوری، سورنا ستاری صبح امروز ۱۸ بهمن در بازدید از نمایشگاه ملی دستاوردهای علمی و فناوری انقلاب اسلامی در باغ موزه دفاع مقدس از نیازمحور شدن و کمک شرکت های دانش بنیان و استارتاپی، به عبور از گردنه دشوار تحریم ها خبر داد و گفت: برای سال آینده برنامه جدی داریم که شرکت های دانش بنیان و استارتاپی، نیازها و اولویت های کشور به ویژه کالاهای تحریمی را تامین کنند.

به گفته ستاری بیش از ۶۰۰۰ استارت آپ و ۴ هزار شرکت دانش بنیان اکنون به یک بازوی قدرتمند برای حل نیازهای کشور بدل شده است.

معاون علمی و فناوری با بیان اینکه دانش بنیان اکنون یک مفهوم جدایی ناپذیر از اقتصاد و زندگی مردم شده است گفت: تحولی که شرکت‌های دانش‌بنیان خلق کرده‌اند، جهشی خارق العاده را در اقتصاد و زیست جامعه ایجاد کرده است، به طوری که مردم هر روز یک محصول یا خدمت تازه دریافت می کنند.

به گفته معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، اقتصاد دانش بنیان اکنون صاحب یک خانواده صمیمی است، این خانواده هر روز گسترده تر می شود و در تلاش است تا کشور را به پیشرفت رهنمون کند.

ستاری تاکید کرد: راه برای گسترده شدن این شبکه باید هموار شود و این کار با گستراندن زیست بوم مساعد کارآفرینی و نوآوری، شدنی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *