ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دوربین هواوی پی ۳۰ پرو شگفتی ساز می شود

huawei-continues-its-P30

کالاسودا – دوربین هواوی پی ۳۰ پرو زوم شگفت انگیزی را برای کاربران فراهم می کند، زمان زیادی تا رونمایی از  گوشی هوشمند هواوی پی ۳۰ پرو نمانده و این گوشی هوشمند با تمرکز روی دوربین روانه بازار فروش خواهد شد، حال اخباری منتشر شده که نشان می دهد این گوشی هوشمند زوم اپتیکال ۵X خواهد داشت.

مدتی پیش اخباری پیرامون کمپانی هواوی منتشر شد که نشان می داد این گوشی هوشمند دارای زوم پریسکوپی است و این کمپانی چینی در تلاش است تا بتوان پرچمدار خود را به عنوان بهترین دوربین عکاسی میان گوشی های پرچمدار معرفی کند. در حال حاضر گوشی های هوشمند پی ۲۰ پرو، میت ۲۰ پرو و سامسونگ گلکسی نوت ۹ به عنوان برترین دوربین گوشی های هوشمند معرفی می شوند.

دوربین هواوی پی ۳۰ پرو دارای چند لنز است؟

دوربین هواوی پی ۳۰ پرو دارای چهار لنز دوربین اصلی است، بر اساس اخبار منتشر شده و برخلاف پرچمدار سامسونگ ساختار ساختار عمودی دارد. بر اساس تصاویر منتشر شده سه لنز اصلی این گوشی هوشمند ساختار عمودی دارد و در کنار این سه لنز، سنسور ToF وجود دارد.

بر اساس تصاویر منتشر شده به نظر می رسد دوربین هواوی پی ۳۰ پرو در عکاسی نور کم شرایط خوبی را برای کاربران ایجاد می کند و کاربران می توانند به راحتی با بهره گیری از قابلیت های این دوربین حرفه ای و هوش مصنوعی پی ۳۰ پرو شرایط خیره کننده ای را مشاهده کنند.

حال باید تا روز ۶ فروردین منتظر ماند و دید دوربین هواوی پی ۳۰ پرو می تواند شگفتی ساز سال ۲۰۱۹ در بخش دوربین عکاسی معرفی شود یا تفاوت خاصی با پرچمداران فعلی نخواهد داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *