۱۶/۰۹/۱۳۹۸

سازندگان Assassin’s Creed به استودیوی گوگل استادیا می‌پیوندند

  • توسط شایان مددی
  • ۱۰/۰۹/۱۳۹۸
  • 0
گوگل استادیا

«جید ریموند» (Jade Raymond) کارکنان کاربلد مختلفی را از یوبی‌سافت و خصوصاً تیم سازنده‌ی Assassin’s Creed به تیم توسعه‌ی فرست پارتی گوگل استادیا آورده است.

به نظر می‌رسد که معاون و مدیر بخش بازی و سرگرمی گوگل استادیا یعنی جید ریموند برای ساخت تیم استادیا به ریشه‌‌ی Assassin’s Creed خود بازگشته است.

به گزارش VGC، گوگل برخی از اعضای کلیدی استودیوی فرست پارتی خود در مونترئال را به استخدام درآورده است که تمامی آن‌ها از کارمندان سابق یوبی‌سافت به حساب می‌آیند. «سباستین پوئل» (Sebastian Puel)، تهیه‌کننده‌ی اجرایی سابق Assassin’s Creed به‌عنوان مدیر ارشد اجرایی به این استودیو ملحق شده است. «فرانسوا پلاند» (Francois Pelland) که پیش‌تر در یوبی‌سافت کبک بر روی AC و South Park: The Fractured But Whole کار کرده نیز مدیر تولید استودیوی استادیا شده است. در آخر «متیو لدوک» (Mathieu Leduc) نیز به‌عنوان کارگردان هنری به این استودیو پیوسته است. لدوک در گذشته همین نقش را در یوبی‌سافت بر عهده داشته و علاوه بر اولین نسخه‌ی AC، در توسعه‌ی هر دو نسخه‌ی Watch Dogs هم ایفای نقش کرده است.

با توجه به گذشته‌ی جید ریموند در یوبی‌سافت، جای تعجبی ندارد که وی افرادی را که پیش‌تر به همراه آن‌ها پروژه‌های موفقی را به پایان رسانده است به کار گیرد. همچنین با توجه به اینکه استودیوی گوگل استادیا در مونترئال واقع شده است، در آینده شاهد جذب نیروهای کانادایی بیشتری در آن خواهیم بود.

استودیوی فرست پارتی گوگل استادیا همچنان در فاز استخدام نیرو قرار دارد و این یعنی تا زمانی که شروع به کار بر روی پروژه‌ی مشخصی کند فاصله‌ی قابل توجهی داریم. با توجه به کارکنانی که تا به اینجای کار جذب شده‌اند، پروژه‌ی این استودیو هرچه که باشد نوید اتفاقات بزرگی را می‌دهد.

نظر شما راجع به استودیوی گوگل استادیا چیست؟

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار