ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مقایسه گوشی های هوشمند Nova4e و P30 Lite هواوی؛ آیا این دو موبایل با هم تفاوت دارند؟

۸۲۶۰۶۲_۷۲۰

گوشی های هوشمند Nova4e و P30 Lite هواوی شباهت های بسیاری با یکدیگر دارند، به نوعی که می توان اعلام کرده شاید این دو گوشی هوشمند تنها در ۵ درصد موارد با یکدیگر متفات هستند و به طور کلی بیان می شود این دو گوشی هوشمند یکسان هستند و بسته به نواحی جغرافیایی و متناسب با استراتژی های کمپانی چینی هواوی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

به گزارش سیارنیوز و به نقل از کالاسودا، اولین موضوع که در مقایسه گوشی های هوشمند Nova4e و P30 Lite هواوی قصد داریم به آن بپردازیم این موضوع است که نسخه خاصی از گوشی هوشمندی پی ۳۰ لایت از NFC بهره می برد، این در شرایطی است که گوشی های هوشمند که به عنوان سری نوا روانه بازار فروش می شوند از این قابلیت بهره نمی برند.

موضوع دیگری که در میان مقایسه گوشی های هوشمند Nova4e و P30 Lite هواوی جالب توجه است.

بررسی این موضوع خواهد بود که گوشی هوشمند سری پی تنها در یک نسخه روانه بازار فروش می شودو شاهد عرضه این گوشی هوشمند با رم ۶ گیگابایت و حافظه ۱۲۸ گیگابایتی هستیم اما گوشی هوشمند نوا ۴ ای با حافظه ی ۱۲۸ گیگابایتی و در دو نسخه با رم های ۴ و ۶ گیگابایتی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

این دو مورد را می توان تفاوت های دو گوشی هوشمند یاد شده دانست ودر مقایسه گوشی های هوشمند Nova4e و P30 Lite هواوی تمام موارد دیگر کاملا یکسان هستند. در کشور ما و در چند سال اخیر گوشی های هوشمند سری نوا وارد بازار می شوند و توانسته اند سهم خوبی از بازار ایران را به خود اختصاص دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *