ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

پشتیبانی تراشه های کوالکام از دوربین های ۱۹۲ مگاپیکسلی

qualcomm-1

کالاسودا – اکنون که با موج جدیدی از سنسورهای دوربین های ۴۸ پیکسلی و دستگاه هایی نظیر نوکیا ۹ پیورویو که دارای ۵ دوربین با لنز ۱۲ مگاپیکسلی است. به این ترتیب کاملا واضح است که در صنعت موبایل شاهد نوآوری‌های جدیدی در حوزه‌ دوربین هستیم.

این مسئله اولین بار توسط توسعه دهندگان XDA Developer مطرح شد و توسعه ‌دهندگان و طراحانی که در پروژه ‌هایی مانند پورت ‌های اپلیکیشن Google Camera و فناوری دستگاه ‌های غیر پیکسل مشغول به کار هستند، به مشخصات دقیق ISP علاقه‌مند شدند.

مشخصات دقیق دوربین هایی که از این پردازنده ها استفاده می کنند قابلیت دوربین های تک و دوگانه  و همچنین وژگی هایی مانند ضبط آهسته و ویژگی هایی مانند فوکوس خودکار هیبریدی خواهند داشت. در میان جزئیات این دوربین ها ویژگی های دیگری نیز ذکر شده است که از میان آنها می توان به پشتیبانی از دوربین هایی با رزولوشن ۱۹۲ مگاپیکسلی اشاره کرد.

نام این تراشه های کوالکام چیست؟

این تراشه های کوالکام احتمالا نام هایی مانند تراشه های اسنپدراگون ۸۵۵، اسنپدارگون ۸۴۵، اسنپدراگون ۷۱۰و اسنپدراگون ۶۷۵ هستند و می توانند انقلابی در دوربین های گوشی ایجاد کنند. بر همین اساس، اگر یک حسگر ۱۹۲ مگاپیکسلی به تراشه متصل شود، تراشه می ‌تواند تنها از آن دوربین پشتیبانی کند و پشتیبانی از حسگر دیگر به طور همزمان وجود نخواهد داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *