ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چگونه بازی های روی کنسول پلی استیشن ۴ را پاک کنیم؟

delete-808×511

کنسول های بازی حجم مشخصی دارند از این رو بیش از یک تعداد نمی توان بازی روی آن ها نصب کرد از این رو برای استفاده از بازی های جدید باید عناوین قدیمی را پاک کنیم. در این بخش قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که چگونه بازی های روی کنسول پلی استیشن ۴ را پاک کنیم.

پاک کردن بازی های پلی استیشن ۴ سه روش دارد که مسیر اولی بسیار ساده است و باید بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس دکمه Options را فشار دهید. در این بخش موضوعاتی مختلفی برای شما نمایش داده می شود که باید گزینه Delete را انتخاب کنید.

روش دوم برای این موضوع نیز کار سختی نیست و باید وارد تنظیمات کنسول بازی خود شوید. سپس وارد منوی Storage شده و گزینه Applications را انتخاب کنید و سپس بازی مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را حذف کنید.

آخرین روش برای حذف بازی های روی کنسول شما از طریق مسیر Library است برای پاک کردن بازی هایی که نیاز ندارید می توانید از صفحه اصلی کنسول بازی خود وارد Library شوید و در این بخش تمام بازی ها و عناوینی که روی حافظه کنسول بازی شما وصل است را می توانید مشاهده کنید. پاک کرده این بازی ها نیز مانند مراحل قبل است و باید دکمه OPTIONS را فشار داده و از میان انتخاب های ایجاد شده گزینه حذف را برگزینید.

به طور کلی پاسخ سوال چگونه بازی های روی کنسول پلی استیشن ۴ را پاک کنیم از این سه روش ممکن است و بدون شک برای مدیریت بازی های کنسول خود به این مراحل نیاز پیدا خواهید کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *