ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

SSD جیبی اپیسر، تجسمی دوباره از زندگی هوشمندانه شما

Zimanews

در دنیایی که واژه “بزرگ” در مقابل کوچک معنا می یابد، ASMini اپیسر سرعت خواندن و نوشتن قابل تحسین (۴۵۰MB/, 400MB/s) را تا ظرفیت ۲۴۰GB در حوزه حافظه عرضه و با مقاومت در مقابل ضربه و فشار، حفظ اطلاعات شما را تضمین می نماید.

همه چیز را در جیبت داشته باش

این حافظه در ابعاد ۸٫۱ cm x 5.4 cm سانتیمتر و ضخامت  cm0.6 قابلیتی بی نظیر در حمل را ارائه نموده و با ظرفیت ۲۴۰GB توانایی نگهداری ۶ ساعت ویدئو با کیفیت ۴K دارد.

پردازش فایلهای با حجم بالا در چند ثانیه

مجهز بودن به USB 3.1 Gen1 Type-C با سرعت خواندن/نوشتن مستمر ۴۵۰/۴۰۰MB/s عملکرد برتری را نسبت به فلش مموری و هاردهای معمولی به ارمغان آورده. به عنوان مثال پردازش ۱۰ مگابایت عکس فقط ۲۱ ثانیه زمان نیاز دارد.

راه اندازی با حافظت سخت و عملکرد بدون دردسر همراه با پورت تایپ C

این محصول به گونه ای مهندسی شده که سطح حفاظت در برابر لرزش و فشار در آن مانند SSD های دیگر با مقاومت لرزش تا G20 و تحمل شوک تا ۱۵۰۰G است و همچنین به محض اتصال درایو به دستگاه دسترسی سریع به اطلاعات بدون نگرانی از آسیب های همراه با هارد دیسک های معمولی حاصل می شود. ASMini از تکنولوژی های TRIMو NCQو ECC 72bit/1KBو S.M.A.R.T که به صورت اتوماتیک کیفیت و عملکرد درایو را بررسی می کند ساخته شده است.
اپیسر همچنین نرم افزار SSDWidget که به کاربران اجازه بررسی وضعیت بروزرسانی Firmware را میدهد، با این محصول انشار داده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *