رویداد‌هاسازمان‌ها

آغاز فروش ویژه ADSL در مراکز روستایی

امتیاز دهی

شرکت مخابرات استان تهران به منظور ارایه اینترنت پرسرعت در مراکز روستایی طرحی تحت عنوان «فروش ویژه ADSL در مراکز روستایی» با تعرفه 75 هزار ریال را از تاریخ 24 بهمن ماه در این استان آغاز می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، کامران کاظمی معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران ضمن اعلام این مطلب گفت: افرادی می توانند از این طرح استفاده نمایند که در مراکز روستایی بوده و جزء مشتریان جدید و یا مشترکین نامحدود سرویس ADSL مخابرات باشند.

وی از جمله مزایای این طرح را افزایش سرعت پهنای باند از 256 کیلو بیت به حداکثر تا یک مگابیت بر ثانیه، ترافیک ماهیانه 2 گیگا بایت و پرداخت هزینه سرویس بصورت پس پرداخت و از طریق قبوض تلفن (هر دو ماه یکبار) دانست و گفت: در صورتی که حجم مصرفی مشترک بیش از حجم اولیه بسته باشد مشمول پرداخت هزینه حجم اضافه خواهد شد.

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

کاظمی در پایان خاطرنشان کرد: متقاضیان می توانند ضمن مراجعه حضوری به مراکز مخابراتی از طریق تماس با بخش فروش سامانه 2020 بصورت غیرحضوری نیز ثبت نام کنند. همچنین سامانه 2090 واحد ارتباط مردمی شرکت مخابرات استان تهران آماده پاسخگویی به سوالات متقاضیان
می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن