ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

آمار جدیدی از فروش بازسازی بازی Resident Evil 2 و Monster Hunter World منتشر شد

آمار جدیدی از فروش بازسازی بازی Resident Evil 2 و Monster Hunter World و سایر عناوین کپ‌کام به تازگی به انتشار رسیده است.

کپ‌کام به‌تازگی لیست عناوین پلاتینیوم خود یعنی عناوینی که موفق به فروش بیش از ۱ میلیون نسخه شده‌اند را به‌روزرسانی کرده است که به لطف به آمار جدیدی از فروش برخی از بازی‌های آن دست پیدا کرده‌ایم.

فروش Monster Hunter World در حال حاضر به ۱۴.۱ میلیون نسخه می‌رسد درحالی که Resident Evil 7 تا به اینجای کار موفق به فروش ۶.۸ میلیون نسخه شده است.

نسخه‌ی بازسازی شده‌‌ی بازی Resident Evil 2 نیز ۴.۷ میلیون نسخه به فروش رسانده و Devil May Cry 5 تاکنون ۲۰۷ میلیون فروش داشته است. طبق گزارشات Monster Hunter World: Iceborne تا ۲۹ اکتبر ۲.۸ میلیون نسخه به عرضه رسانده بود و اکنون مشاهده می‌کنیم که همین‌قدر هم به فروش رسانده است.

البته برخی عناوین هم تازه واردِ مجموعه‌ی عناوین پلاتینیوم شده‌اند. Okami HD ،Mega Man 11 و Street Fighter 30th Anniversary Collection به‌تازگی فروششان به ۱ میلیون نسخه رسیده است. کپ‌کام اخیراً اعلام کرده که به دنبال موفقیت بازسازی بازی Resident Evil 2 و Devil May Cry 5، قرار است فرانچایزهای بیشتری را احیا کند و بازسازی‌های بیشتری را توسعه دهد. باید منتظر ماند و دید که آیا نسخه‌ی جدیدی از Okami یا Dino Crisis عرضه می‌شود یا خیر.

در ادامه لیست ۱۰ عنوان پرفروش کپ‌کام تاکنون را مشاهده می‌کنید:

  1. Monster Hunter World: 14.1
  2. Resident Evil 5: 7.5
  3. Resident Evil 6: 7.4
  4. Resident Evil 7: biohazard: 6.8
  5. Street Fighter 2: 6.3
  6. Resident Evil 2 (1998): 4.96
  7. Monster Hunter Freedom 3: 4.9
  8. Resident Evil 2 (2019): 4.7
  9. Monster Hunter Generations: 4.3
  10. Monster Hunter 4 Ultimate: 4.2

نظر شما راجع به عملکرد بازی Resident Evil 2 و سایر عناوین کپ‌کام چیست؟

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن