ابزاری ارزان جهت پیدا کردن وسیله نقلیه خود به کمک تلفن همراه

آیا برای شما این اتفاق افتاده است که ندانید ماشین خود را کجا پارک کرده اید؟  آیا این تجربه را داشته اید که بعد از پارک و خرید مجبور شوید به دنبال ماشین خود بگردید؟ واقعا کار خسته کننده ایست مخصوصا در روزهای سرد و بارانی.

و اکنون دیگر نیازی نیست برای ردیابی ماشین خود، هزینه بسیاری  بمنظور نصب   برروی آن صرف کنید. جون هم گران است هم نیاز به پرداخت شارژ ماهیانه دارید.

یک شرکت تازه کار کالیفرنیایی یک ابزار بسیار کوچک ساخته است که با تلفنهای همراه هوشمند کار میکند و میتواند محل خودرو شما را براحتی برروی نقشه نشان دهد.

این دستگاه که TrackR نام دارد طراحی  بسیار زیبایی دارد و بوسیله آن میتوانید محل دقیق هر چیزی را که بخواهید پیدا کنید.

این دستگاه چگونه کار میکند

تنها با نصب نرم افزار رایگانTrackR  بر روی گوش خود میتواند به ابزارTrackR وصل شده و محل آنرا برروی گوشی خود شناسایی کنید. با قراردادن این ابزار در ماشین، یا وصل کردن آن به کلید، چمدان،‌ کیف پول، تلفن بیسیم و یا هر وسیله الکترونیکی دیگر،  میتواند آن را براحتی پیدا کنید. همچنین میتوانید آنرا در گردن حیوان خانگی خود قرارداده تا بتوانید همیشه آنرا ردیابی کنید.

فقط کافیست برنامه TrackR را باز کرده و سپس دکمه  lost item را فشار دهید برنامه شمارا تا محل مورد نظر راهنمایی میکند.

ویژگی این ابزار هزینه بسیار پایین و اندازه کوچک آن است.قیمت این دستگاه تنها ۲۹ دلار است و میتوانید آنرا از طریق وب سایت شرکت به ادرس company’s website خریداری کنید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا