ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگینینتندو

استودیوی ابسیدین: دنباله‌ی بازی The Outer Worlds شاید جهان‌آزاد نباشد

استودیوی «ابسیدین اینترتیمنت» (Obsidian Entertainment) می‌گوید که دنباله‌ی بازی The Outer Worlds شاید کاملاً جهان‌آزاد نباشد.

«لئونارد بویارسکی» (Leonard Boyarsky) و «نیتای پادر» (Nitai Poddar) از استودیوی ابسیدین اینترتیمنت طی مصاحبه با گیم اینفورمر گفته‌اند که دنباله‌ی بازی The Outer Worlds احتمالاً کاملاً جهان‌آزاد نخواهد بود.

بویارسکی، کاگردان بازی Outer Worlds در این باره چنین گفته است:

احتمالاً. ولی فکر می‌کنم که این فرانچایز کمی از آن فاصله بگیرد. یک دنیای رنگارنگ است که در آن شما یک مرد یا زنی هستید که از جایی به جایی دیگر پرواز می‌کنید و در منظومه‌ی شمسی گشت‌وگذار می‌کنید. پس داشتن یک نقشه‌ی عظیم مخالف آن عمل می‌کند.

طراح روایت این عنوان یعنی پادر نیز گفته است که این عنوان فضا برای کمدی سیاه دارد درحالی که همچنین از لحظات طنز و خنده‌دار بهره می‌برد.

وقتی از در نظر گرفتن بودجه‌ای بزرگ‌تر برای دنباله‌ی بازی The Outer Worlds پرسیده شده، بویارسکی گفته است که افزایش بودجه همیشه باعث نگرانی است. وی می‌گوید که بودجه‌ی کم‌تر و تیم کوچک‌تر را به بودجه‌ای 400 میلیون دلاری و تیمی 250 نفره ترجیح می‌دهد. علاوه بر این، به عقیده‌ی او بودجه‌ی کم‌تر و تیم کوچک‌تر آزادی و خلاقیت بیشتری را با خود به همراه دارد. همچنین پادر گفته است:

من همیشه نسبت به این ایده در عرصه‌ی AAA شک دارم که جهان‌آزاد استاندارد بازی‌ها است. این ایده که اگر بودجه‌ی بزرگی دارید، بازی شما باید جهان‌آزاد باشد. من فکر می‌کنم که خیلی راحت می‌توان از عناوین جهان‌آزاد خسته شد چون معمولاً بسیار گسترده و وسیع هستند و هر عنوان جهان‌آزادی که بازی می‌کنید مثل هم است. برو اینجا، آن را جمع‌ کن، آن نقطه را ببین. فکر می‌کنم یک عنوان با پایان باز که در عین حال بر اساس مراحل مجزا ساخته شده است ارزش زیادی دارد.

بازی The Outer Worlds در 25 اکتبر 2019 مصادف با 3 آبان 1398 بر روی پی‌سی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان به انتشار خواهد رسید و در تاریخ دیرتری راهی نینتندو سوئیچ خواهی شد.

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن