ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

استودیوی کوجیما پروداکشنز توسعه‌ی پروژه‌ی جدید را تایید کرد

استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions)، پس از عنوان موفق و پر سر و صدای Death Stranding، مشغول پروژه‌ی جدیدی شده است.

استودیوی کوجیما پروداکشنز پس از شایعات و گمانه‌زنی‌های مختلف و حتی اشارات متعدد خود «هیدئو کوجیما» (Hideo Kojima) و سایر اعضای تیم، بالاخره تایید کرده است که پروژه‌ی جدیدی را در دست توسعه دارد. این استودیو در وب‌سایت رسمی خود خواستار بهترین نیروها در زمینه‌های مختلفی از برنامه‌نویسی گرفته تا طراحی بازی و صدا و نویسندگی شده است.

هیدئو کوجیما در ماه می اشاره کرده بود که پروژه‌ی بعدی‌اش در مرحله‌ی برنامه‌ریزی قرار دارد اما جزئیات بیشتری را به اشتراک نگذاشته بود. از آنجا که Death Stranding هم پروسه‌ی معرفی قابل توجهی داشت، جای تعجب نخواهد داشت اگر این بازی جدید هم معرفی‌اش تا سال آینده به طول بینجامد. همچنین این سوال مطرح است که آیا این عنوان در ژانر ترس خواهد بود یا خیر خصوصاً با توجه به اینکه کوجیما اخیراً از علاقه‌اش به ساخت یک بازی «انقلابی» در این ژانر گفته بود و البته این اولین باری نبود که چه از او و چه از دیگران، در این باره می‌شنویم.

در هر صورت باید منتظر اخبار بیشتر در آینده بود. به نظر نمی‌رسد که پروژه‌ی جدید استودیوی کوجیما پروداکشنز قرار باشد به‌طور ناگهانی رونمایی شود و باید مدت قابل توجهی را منتظر پرده برداشتن استودیوی سازنده از آن بمانیم. جدیدترین محصول کوجیما پروداکشنز یعنی Death Stranding هم‌اکنون در دسترس پی‌سی و پلی‌استیشن 4 قرار دارد و اگرچه بازخوردها نسبت به آن ضد و نقیض بوده و در عین حال که عده‌ای به تحسین ساخته‌ی کوجیما می‌پردازند، عده‌ای دیگر آن را تجربه‌ای ضعیف می‌دانند، حداقل از لحاظ تجاری توانسته است موفق ظاهر شود.

به نظر شما پروژه‌ی جدید استودیوی کوجیما پروداکشنز یک عنوان ترسناک خواهد بود؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن