ایکس باکسپی اس 4

استودیوی Bluepoint Games باری دیگر به عنوان جدید خود اشاره دارد؛ Demon’s Souls جزو احتمالات

استودیوی Bluepoint Games به‌تازگی باری دیگر به توئیتر آمده است تا به پروژه‌ای که در حال حاضر بر روی آن کار می‌کند اشاراتی داشته باشد.

این توئیت جدید که به مناسبت روز شکرگزاری منتشر شده شاید به نوعی به‌طور کلی بی‌ربط باشد. محتوای کلی توئیت راجع به شکرگزاری است اما همچنین کلماتی را در خود دارد که می‌تواند به فرانچایزهای محبوبی که بازیکنان از این استودیو خواستار کار بر روی آن‌ها بوده‌اند، اشاره داشته باشد. برخی از قابل توجه‌ترین کلماتی که در این توئیت مورد استفاده قرار گرفته است می‌توان به خون، غول، روشن کردن آتش و پیدایش اشاره کرد.

آخرین باری که استودیوی Bluepoint Games چنین کاری را کرده بود طی توئیتی به مناسبت هالووین بود. آن توئیت شامل کلماتی مثل سمفونی، سایفون و سالید می‌شد و عده‌ای گمان کردند که این استودیو شاید به بازسازی Syphon Filter ،Castlevania: Symphony of the Night یا Metal Gear Solid اشاره دارد.

عنوان Demon’s Souls از استودیوی «فرام سافت‌ور» (From Software) با توجه به کلماتی نظیر روشن کردن و شعله می‌تواند می‌تواند جزو احتمالات باشد. بعضی دیگر نیز اعتقاد دارند که با توجه به اشاراتی که تاکنون شده، بازسازی The Legend of Dragoon در کار است.

این شیوه‌ی اشاره‌ی استودیوی Bluepoint Games به پروژه‌ی جدید خود شاید کمی عجیب و خنده‌دار به نظر برسد. البته باید توجه داشت که آیا اصلاً این استودیو چنین قصدی دارد؟ از طرفی به نظر نمی‌رسد که بلوپوینت در توئیت‌هایس به پروژه‌ی جدید اشاره داشته باشد و صرفاً طرفداران بیش از حد گمانه‌زنی می‌کنند.

با توجه به اینکه رویداد The Game Awards 2019 به‌زودی برگزار می‌شود، احتمالاً قرار است بالاخره متوجه شویم که استودیوی Bluepoint Games بر روی بازسازی کدام عنوان محبوب کار می‌کند. ولی اگر چنین اتفاقی رخ ندهد و طی این رویداد هم خبری به اشتراک گذاشته نشود، پس باید منتظر یک توئیت دیگر به مناسبت کریسمس باشیم!

نظر شما راجع به پروژه‌ی آینده‌ی استودیوی Bluepoint Games چیست؟

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن