ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

اسکوئر اینکس بازی‌های جدید متعددی را طی دو ماه آینده معرفی خواهد کرد

به نظر می‌آید که اسکوئر اینکس در طول دو ماه آینده اخبار جدید و هیجان‌انگیزی را برای به اشتراک گذاشتن با بازیکنان خواهد داشت.

اسکوئر اینکس به‌تازگی جلسه‌ای با سهام‌داران داشته و مهم‌ترین نکته‌ی این جلسه این بوده است که این شرکت از جولای تا آگوست از عناوین تازه‌ای رونمایی خواهد کرد.

احتمالاً در ابتدا قرار بوده است که این عناوین در E3 2020 معرفی شوند ولی طبیعتاً به‌خاطر شرایط به وجود آمده به‌خاطر پاندمی کرونا این اتفاق ممکن نشد. اسکوئر اینکس چند هفته پیش اشاره کرد که رویداد جایگزین آنلاینی را در ماه ژوئن برگزار نمی‌کند چون امکانات و شرایط لازم به دلیل کاهش سرعت پروسه‌ی تولید ناشی از پاندمی کرونا فراهم نیست.

اسکوئر انیکس در حال حاضر روی پروژه‌های متعددی که پیش‌تر آن‌ها را معرفی کرده است کار می‌کند. اول از همه «لومینوس پروداکشنز» (Luminous Productions) مشغول توسعه‌ی عنوانی است که فعلاً با نام موقت Project Athia شناخته می‌شود. با توجه به گفته‌های اخیر این استودیو، این تنها پروژه‌ی در دست ساخت یا حداقل تنها پروژه‌ی آن‌ها است که در پروسه‌ی تولید کامل به سر می‌برد.

پس از آن، نسخه‌های متعددی از Dragon Quest معرفی شده است و این یعنی نسخه‌ی جدیدی از این سری را در بین اخبار پیش رو طی دو ماه آینده شاهد نخواهیم بود. اگرچه شاید معرفی و نمایش تمام و کمال Dragon Quest XII در این دو ماه صورت گیرد. چنین احتمالی را برای Final Fantasy 7 Remake Part 2 نیز می‌توان در نظر گرفت گرچه ظاهراً تا انتشار آن فاصله‌ی زیادی داریم.

علاوه بر این‌ها، ممکن است که بازی جدیدی از Subarashiki Kono Sekai جهت همراهی با انیمه‌ی تازه معرفی شده از آن بین جولای تا آگوست رونمایی شود. احتمالات دیگر نسخه‌های جدیدی از Star Ocean یا Valkyrie Profile هستند. و در نهایت، می‌توان احتمال رونمایی از آی‌پی‌های تازه­‌ای برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سریز ایکس را هم داد. با این حال، اسکوئر اینکس چند ماه پیش اعلام کرده بود که عناوینی انحصاری را برای کنسول‌های نسل جدید در نظر دارد و ترجیح می‌دهد که بازی‌هایش را بر روی کنسول‌های هر دو نسل به عرضه برساند.

نظر شما راجع به برنامه‌های پیش روی اسکوئر اینکس چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن