شبکه

اشتراک گذاری استوری اینستاگرام با دیگران را چگونه انجام دهیم؟

اگر بخواهید توییت کسی را در توئیتر به اشتراک بگذارید، این شبکه اجتماعی به شما اجازه ریتوییت کردن را می دهد. در فیس بوک نیز اشتراک پست ها با استفاده از گزینه Share شدنی است. اما اگر نمی دانید که چگونه می توان استوری های اینستاگرام را به اشتراک گذاشت مطلب زیر می تواند برای شما مفید باشد.

اگرچه می توان یک استوری را در اینستاگرام با دیگران به اشتراک گذاشت، اما مدت طولانی اینگونه نبود. بر خلاف سایر شبکه های اجتماعی برجسته، اینستاگرام مخاطب را به اشتراک گذاری محتوای موجود برای به روز نگهداشتن فید شما تشویق نمی کند. حتی استوری ها پس از ۲۴ ساعت پاک می شوند و محتوای آنها را اگر هایلایت کنید دیگر در دسترس نیستند. این یکی از تفاوت هایی است که اینستاگرام را از سایر سیستم عامل ها متمایز می کند.

محدودیت های به اشتراک گذاری استوری اینستاگرام

مراحل نحوه به اشتراک گذاشتن یک استوری در اینستاگرام بسیار ساده است. با این حال ، دو محدودیت بسیار مهم وجود دارد که شما باید قبل از شروع به درک آن بپردازید.

اولین محدودیت این است که اینستاگرام به شما اجازه نمی دهد استوری شخص دیگری را روی استوری خود به اشتراک بگذارید، مگر اینکه شما در آن تگ شده باشید. متأسفانه ، حداقل در حال حاضر هیچ راه حلی برای این کار وجود ندارد. اگر کسی را فالو کنید و آنها استوری ای  را بدون تگ زدن به شما ارسال کنند ، نمی توانید آن را به اشتراک بگذارید. حتی اگر آن شخص شما را نیز دنبال کند ، نمی توانید استوری را بدون آن تگ به اشتراک بگذارید.

دومین محدودیت نیز این است که فقط استوری هایی که از اکانت های عمومی و پابلیک باشد، را می توانید به صورت خصوصی در دایرکت دوستان خود بفرستید. فرض کنید که مدل لباسی را در یک اکانت خصوصی لباس فروشی دیده اید که می خواهید ان را به دوستان خود ارسال کنید. در صورتی که دوست شما آن پیج را فالو نداشته باشد، نمی تواند ان استوری خاص را ببینید. این بدان معناست که حتی اگر شما در استوری شخص دیگری تگ شده باشید، اما آن اکانت خصوصی باشد، نمی توانید آن را به اشتراک بگذارید.

محدودیت های به اشتراک گذاری استوری اینستاگرام

نحوه به اشتراک گذاشتن استوری اینستاگرام

با توجه به این نکات، در ذیل مراحل به اشتراک گذاری یک استوری در اینستاگرام با توجه به پارامترهای فوق در زیر برایتان آورده شده است. پس از طی این مراحل می توانید استوری خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

  • هنگامی که فردی در یک استوری شما را منشن می کند، یک نوتیفیکیشن دریافت می کنید.
  • روی آن نوتیفیکیشن ضربه زده تا به دایرکت ها هدایت شوید.
  • اگر نوتیفیکیشن را رد کردید، نگران نباشید، تنها کافی است که برنامه اینستاگرام را باز کرده و روی آیکون دایرکت مسیج در گوشه بالا سمت راست بزنید.
  • هنگامی که در قسمت پیام های دایرکت بودید، به دنبال مسیج فردی که شما را در استوری اش تگ کرده بروید. روی آن کلیک کنید.
  • با رفتن به مسیج شخص، استوری ای که شما در آن تگ شده اید را میبینید.
  • روی ضربه زده و لینکی را روی صفحه می بینید که رویش نوشته شده: add this to your story.
  • پس از اینکه استوری باز شد، بک گراندی آبی رنگ را میبینید که استوری فردی که به اشتراک گذاشتید نیز روی صفحه تان دیده می شود، اکنون می توانید استیکر و متن اضافه کنید.
  • هنگامی که کار استوری تمام شد، روی گزینه Send در قسمت پایین سمت راست ضربه بزنید . استوری خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نحوه به اشتراک گذاشتن استوری اینستاگرام

ارسال استوری در دایرکت

بسیار خوب بود که به اشتراک گذاری استوری ها از جانب افراد ساده تر از این بود. برای مثال، بسیاری دوست داشتند که استوری افراد مشهور و سلبریتی ها را مستقیما به اشتراک بگذارند اما تا زمانی که تگ نداشته باشید، به اشتراک گذاری استوری امکان پذیر نیست. تا زمانی که اینستاگرام این گزینه را برای تمام کاربران ممکن کند. با این حال فعلا این محدودیت وجود دارد.

با این حال می توانید استوری های عمومی را به صورت دایرکت برای دوستان خود ارسال کنید. برای این کار کافی است که استوری عمومی فرد را باز کرده، روی گزینه به اشتراک گذاری در پایین صفحه سمت راست کلیک کنید و اکنون کاربری که می خواهید این استوری را ببیند انتخاب کنید و استوری برایش ارسال می شود.

ارسال استوری در دایرکت

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن