افزایش قدرت سیگنال دستگاه ها با RP-AC68U ایسوس

ایسوس به تازگی Repeater جدید خود با نام RP-AC68U را معرفی نموده است. این دستگاه تقویت کننده سیگنال (Wi-Fi Repeater) دو بانده (Dual Band) با پروتکل ۸۰۲.۱۱ac (AC1900) و اندازه کوچک خود دارای ۳ آنتن داخلی برای ارسال و ۴ آنتن داخلی برای دریافت می باشد. این دستگاه به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی محدوده تحت پوشش سیگنال شبکه خود را با حداکثر سرعت ۱۹۰۰ Mbps افزایش دهند.

RP-AC68U دارای درگاه USB3.0 برای متصل کردن حافظه های جانبی بوده که سرعت هایی تا ۱۰ برابرUSB 2.0 به همراه ASUS AiCloud را پشتیبانی می کند.

وجود ۵ درگاه سیم شبکه (Ethernet) انعطاف پذیری بیشتری به RP-AC68U داده و باعث شده تا به راحتی دستگاه های دارای سیم شبکه را به دستگاه های بی سیم متصل نمود و اطلاعات را بین آنها جابجا کرد. همچنین می توان RP-AC68U را در حالت Access Point برای راحتی بیشتر کار با هر دو نوع دستگاه سیم دار و بی سیم استفاده نمود.

یکی از ویژگی هایی که ایسوس سعی کرده تا بر روی آن تمرکز ویژه ای داشته باشد، طراحی منحصر به فرد این دستگاه است. کاربر به راحتی می تواند علاوه بر داشتن میزان قدرت سیگنال بر روی دستگاه، نور قرمز طراحی شده در این دستگاه را خاموش و یا روشن نماید تا به سلیقه خود آن را در محیط کار و یا خانه استفاده نماید.

محدوده شبکه بی سیم خود را در هر مکانی افزایش دهید!

کارکرد تقویت کننده RP-AC68U بدین گونه می باشد که سیگنال های یک مودم و یا روتر را در فضاهایی که ضعیف هستند تقویت کرده و آن را به انتخابی مناسب برای خانه های بزرگ تبدیل می نماید. این تقویت کننده سیگنال، از سرعت هایی تا حداکثر ۱۹۰۰ Mbps بر روی فرکانس ۲.۴ GHz و ۱۳۰۰ Mbps بر روی فرکانس ۵GHz پشتبانی می کند و انتخابی ایده آل برای تقویت سیگنال های ۸۰۲.۱۱ ac می باشد؛ البته باید در نظر داشت که ایسوس به منظور حداکثر نمودن کارایی این دستگاه به گونه ای آن را مهندسی نموده تا با فناوری های قدیمی نیز سازگاری داشته باشد.

داشتن پهنای باند بالا برای ارسال و دریافت اطلاعات، به RP-AC68U این قابلیت را می دهد که به راحتی تمام کارهایی که نیاز به سرعت و حجم ارسال و دریافت بالای اطلاعات دارند مانند تماشای فیلم های با کیفیت بالا و یا بازی های آنلاین، انجام دهد.

فضای ابری شخصی خود را با استفاده از AiCloud داشته باشید

RP-AC68U با پشتیبانی از USB3.0 و همچنین برنامه AiCloud به کاربران این اجازه را می دهد که حافظه های خود را به این دستگاه متصل نموده و به راحتی از روی تلفن همراه به فایل های خود دسترسی داشته باشند. برنامه AiCloud که برای تلفن های همراه Android و iOS طراحی شده، به کاربران امکان استفاده از همه قابلیت های RP-AC68U را می دهد.

دستگاه های بیشتری را با ۵ درگاه Ethernet متصل نمایید

وجود ۵ درگاه Ethernet بر روی RP-AC68U به کاربران این امکان را می دهد که به آسانی و به انتخاب خود شبکه مورد نظر را در خانه و یا محل کار پیاده سازی نمایند. این تقویت کننده با داشتن درگاه Ethernet، این قابلیت را دارد که دستگاه هایی مانند PC، کنسول بازی، تلویزیون های هوشمند، دستگاه های NAS و غیره را تماماً در یک شبکه با دستگاه های بی سیم دیگر قرار دهد.

تنظیم آسان و راه اندازی سریع

راه اندازی RP-AC68U ساده تر از این نمی توانست باشد زیرا کاربر تنها باید دکمه WPS بر روی هر دو دستگاه مودم/روتر و RP-AC68U فشار دهد و تمام فرآیندهای بعدی به صورت خودکار انجام خواهد شد. در این حالت حتی نیاز به PC برای تکمیل فرآیند نیست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا