اپیسر فلش مموری های,OTG AH730 و AH750 را معرفی کرد

فلش مموری های AH730/AH750 با دو اینترفیس USB 2.0 و  USB 3.1 Gen1 بسیار باریک طراحی شده اند و فقط ۴.۵ گرم وزن دارند.  این دو محصول با بدنه فلزی براق که دارای درب با قابلیت ۳۶۰ درجه چرخش ساخته شده اند تا محافظت بهتری از محصول را فراهم کند. یک سوراخ بر روی این محصول تعبیه شده که به شما اجازه میدهد این فلش مموری را به لوازم شخصی خود آویزان کنید.

دیگر محدودیت ندارید: حافظه تلفن همراه خود را با سرعت انتقال بالا ارتقاء دهید

برای خالی کردن حافظه فلش یا مشاهده ظرفیت آن میتوانید فلش را به موبایل وصل کنید یا این که محصول را به کامپیوتر خود  وصل کنید و از سرعت بالای AH750(USB 3.1 Gen1) و AH730(UEB2.0) لذت ببرید. اگر میخواهید فیلم مورد علاقه تان را بدون استفاده از حجم گوشی خود مشاهده کنید میتوانید آن را از کامپیوتر خود به این فلش مموری ها انتقال داده و آن را به گوشی وصل کنید و در هرکجا و هر زمان آن را مشاهده کنید.

چرخش ۳۶۰ درجه: چرخش به هر جهت تنها با یک حرکت

تیغه فلزی دور این محصول میتواند به راحتی بچرخد و قسمتی که بلا استفاده است را محافظت کند. این درپوش متصل به محصول بوده و به هیچ عنوان از آن جدا نمی شود همچنین باعث میشود شما نگران گم شدن آن نباشید.

سازگاری با انواع نرم افزار ها

این محصول در حافظه های ۸G,16G,32G و ۶۴G ارائه شده که با دستگاه های اندرویدی که دارای عملکرد OTG می باشند سازگار است، در کامپیوتر ها هم به همین صورت می باشد که شامل: Windows 10/8/8.1/7, Linux Kernel 2.6.X and MAC OS 10.6.X و بالاتر می شود. برنامه FileBridge مخصوص شرکت اپیسر می باشدکه طراحی شده برای مدیریت فایل های فلش مموری بر روی گوشی. از برنامه استفاده کنید و از عملکرد سریع و آسان آن لذت ببرید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا