ایکس باکسکسب و کار

ایکس‌باکس سریز ایکس متنوع‌ترین لاین‌آپ فرست پارتی مایکروسافت را خواهد داشت

امتیاز دهی

«فیل اسپنسر» (Phil Spencer)، مدیر ایکس‌باکس اظهار داشته است که ایکس‌باکس سریز ایکس از متنوع‌ترین لاین‌آپ فرست پارتی و انحصاری مایکروسافت تاکنون بهره می‌برد.

سونی ماه گذشته نمایش بزرگ خود از پلی‌استیشن 5 را ارائه داد و حال نوبت مایکروسافت است که در این هفته عناوین فرست پارتی ایکس‌باکس سریز ایکس را به نمایش بگذارد اگرچه این شرکت همواره بیشتر از سونی و به‌طور مستمر به رونمایی جزئیات جدید از کنسول خود پرداخته است.

می‌دانیم که عناوینی نظیر Halo Infinite در رویداد پیش روی ایکس‌باکس سریز ایکس که Xbox Game Showcase نام دارد حضور خواهند داشت اما به‌طور کلی اطلاعات کمی در این باره در دست داریم.

فیل اسپنسر طی مصاحبه با Polygon به‌طور مفصل راجع به لاین‌آپ کنسول نسل جدید مایکروسافت صحبت کرده است. وی در ابتدا گفته است که نسبت به لاین‌آپ زمان عرضه‌ی سریز ایکس حس خوبی دارد و در ادامه، به لاین‌آپ کلی که در طول زمان از این کنسول شاهد خواهیم بود پرداخته است. او با اشاره به مچموعه‌ی گسترده‌ی استودیوهایی که ایکس‌باکس تحت مالکیت دارد و سرویس Xbox Game Pass و مجموعه قابلیت‌ها و عناوینی که ارائه می‌دهد، مدعی شده است که سریز ایکس «متنوع‌ترین مجموعه‌ی بازی‌های فرست پارتی که تاکنون داشته‌ایم» را دارا خواهد بود.

صادقانه من فکر می‌کنم که ما در بهترین موقعیت خود تاکنون از لحاظ لاین‌آپ زمان عرضه هستیم. وقتی به قدرت و عمق بازی‌هایی که بازیکنان می‌توانند در روز اول روی ایکس‌باکس سریز ایکس تجربه کنند – نه فقط از طریق پشتیبانی از نسل قبل – و طوری که Game Pass دسترسی به کنسول ما را فراهم می‌کند فکر می‌کنم، می‌گویم که این واقعاً قوی است.

Xbox Games Showcase در 23 ژوئیه (2 مرداد) در ساعت 20:30 (به وقت تهران) به مدت حدوداً یک ساعت با تمرکز کامل روی بازی‌ها و نه هیچ چیز دیگری از جمله «کسب و کار، دستگاه‌ها یا اخبار مرتبط» برگزار خواهد شد.

در نهایت لازم به ذکر است که ایکس‌باکس سریز ایکس بدون هرگونه تاخیری به‌خاطر پاندمی کرونا در تعطیلات 2020 به همراه رقیب خود پلی‌استیشن 5 روانه‌ی بازار خواهد شد. به گفته‌ی مایکروسافت، سریز ایکس بیشتر از هر کنسول دیگری انتخاب، ارزش و تنوع ارائه خواهد داد. همچنین «فیل اسپنسر» (Phil Spencer) اخیراً از اطمینان خود به لاین‌آپ و قابلیت‌های این کنسول علی‌رغم نمایش و مانورهای سونی گفته و ضمناً به‌تازگی لیست اولین عناوین بهینه‌شده برای این کنسول به انتشار رسیده است که می‌توان گفت عناوین جذابی در آن گنجانده شده است.

نظر شما راجع به لاین‌آپ ایکس‌باکس سریز ایکس تاکنون چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن