برترین اخباررویداد‌ها

بازی‌سازان ایرانی برای سخنرانی در همایش Quo Vadis 2018 آلمان اقدام کنند

امتیاز دهی

فراخوان ثبت سخنرانی در همایش Quo Vadis که یکی از رویدادهای تخصصی هفته بازی برلین است، آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، بازی‌سازان ایرانی نیز می‌توانند جهت ارائه سخنرانی در این رویداد آمادگی خود را اعلام نمایند.

در حال حاضر Quo Vadis یکی از بزرگ‌ترین همایش‌های تخصصی بازی در اروپا است، به نحوی که در آخرین نسخه از این رویداد 170 سخنران به ارائه تجربیات خود پرداختند. پس از آن‌که همایش GDC به‌عنوان مهم‌ترین و بزرگ‌ترین همایش تخصصی بازی در اروپا منحل شد، حالا همایش‌هایی چون Quo Vadis سعی دارند تا جای خالی GDC را پر کنند.

نسخه ۲۰۱۸ این رویداد در دو روز و در تاریخ‌های ۴ و ۵ اردیبهشت ماه سال 1397 برگزار می‌شود.

هفته بازی برلین که از تاریخ ۳ آذر به مدت یک هفته آغاز به کار می‌کند، در مجموع شامل ۱۱ رویداد مختلف است که هر کدام مخاطبان خاصی را هدف قرار می‌دهند. همایش، نمایشگاه، جشنواره، مسابقه، رویدادهای آموزشی و تجاری بخشی از رویدادهایی هستند که به مدت یک هفته و به صورت همزمان برگزار می‌شوند.

لازم به ذکر است رایزنی‌ها برای همکاری نمایشگاه و همایش TGC ایران با Quo Vadis نیز آغاز شده و به احتمال زیاد این رویداد به یکی از همکاران TGC 2018 خواهد پیوست.

بازی‌سازان و فعالان ایرانی نیز تا ۳ آذر ماه فرصت دارند تا جهت ارائه سخنرانی و معرفی صنعت بازی کشورمان در این رویداد اعلام آمادگی کنند. برای ثبت سخنرانی می‌توان از طریق این صفحه اقدام کرد.

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای نیز از فعالان و بازی‌سازانی که سخنرانی آن‌ها در این رویداد مورد تایید قرار گیرد، جهت تسهیل حضور در رویداد حمایت خواهد کرد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن