بازی «شتاب در شهر ۲» در سراسر کشور منتشر شد

بازی رایانه‌ای «شتاب در شهر ۲» که هفته پیش آیین رونمایی آن با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار شد، هم‌اکنون در سراسر کشور منتشر شده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این بازی رایانه‌ای که ادامه‌ای بر نسخه پیشین و پرفروش بازی است، تماما با اتکا به دانش فنی بومی ساخته شده و تیم سازنده تمام ابزارهای مورد نیاز برای ساخت بازی را خودشان تولید کرده‌اند.

از ویژگی‌های برتر بازی «شتاب در شهر ۲» گرافیک و فیزیک بسیار خوب بازی است که می‌توان ادعا کرد بازی‌های بزرگ ایرانی را چند پله به سطح جهانی نزدیک‌تر کرده است.

poster

بنابر اظهارات سازندگان بازی، شهری به وسعت ۷۰ کیلومتر مربع برای شتاب در شهر ۲ طراحی شده که محیط‌های شهری، کوهستانی، جنگلی و بیابانی را شامل می‌شود. همچنین مخاطب می‌تواند به صورت آزادانه در این محیط وسیع به رانندگی پرداخته و روند داستانی بازی را به دلخواه دنبال کند.

تعداد خودروهای ایرانی و خارجی طراحی شده برای شتاب در شهر ۲ مجموعا به ۲۳ دستگاه می‌رسد که مخاطب می‌تواند تمام این خودروها را شخصی‌سازی یا اصطلاحا اسپورت نماید.

این بازی باکیفیت هم‌اکنون در بیش از ۱۰۰۰ مرکز توزیع در سراسر کشور قابل خریداری است. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند از طریق این صفحه بازی شتاب در شهر ۲ را به‌صورت اینترنتی خریداری نمایند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا