بازی های نوستالژیک Sega به PS4 و Xbox One می آیند

اگر با گسترش بازی های ۴K در کنسول ها و کامپیوترها دلتان برای روزهای گذشته و بازی های قدیمی ۱۶ بیتی تنگ شده است، خبر خوشی در راه است. مجموعه ای از بازی های Sega Mega طی چند ماه آتی به کلکسیون بازی های  PS4، Xbox One و PC اضافه می شود.

اعلام این خبر از سوی توئیتر بود  که البته به سرعت نیز حذف شد. احتمالاً این پست کمی زودتر از آنچه که باید، روی توئیتر قرار گرفت اما طرفداران آن را مشاهده کردند و نیز دوباره ارسال نمودند و این خبر به سرعت همه جا پراکنده شد. اشتباهات در اینترنت را نمی توان بدون پاسخدهی رها کرد.

از آنجا که این توئیت حاوی یک تریلر است که تاریخ انتشار این بازی ها را ۲۹ ماه مه اعلام می کند،  جزئیات زیادی در مورد اینکه چه بازی هایی در این مجموعه خواهند بود وجود ندارد. هرچند این تریلر بازی ها محبوب Sega همچون سونیک، The Hedgehog, Altered Beast, Streets Of Rage, ToeJam & Earl, Golden Axe, Space Harrier, Gunstar Heroes و  The Revenge Of Shinobi را نشان می دهد.

با توجه به اینکه Sega قبلا یک مجموعه مگا درایو را در PS3 و Xbox 360 منتشر کرده است که حدود ۵۰ بازی کلاسیک آن را شامل می شود، احتمال می رود که این یک ورژن بسیار جدید و با بازی های بیشتری باشد.

 تعجب آور است که هیچ نسخه ی Nintendo Switch از این بازی ها دیده نشده و  به نظر می رسد. با توجه به این که این خبر نشتی تصادفی بوده، بایستی کمی بیشتر منتظر بود تا دید چه اتفاقی رخ خواهد داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا