اقتصادایکس باکسبازیپلی استیشنکامپیوتریکسب و کار

بازی Battlefield 2042 از نقشه‌های محبوب طرفداران برخوردار خواهد بود

امتیاز دهی

یکی از حالت‌های چندنفره‌ی بازی Battlefield 2042 که هنوز کاملاً معرفی نشده است، از نقشه‌های محبوب طرفداران برخوردار خواهد بود.

«ریپل افکت استودیوز» (Ripple Effect Studios) که تا چند وقت اخیر به‌عنوان «دایس لس‌آنجلس» (DICE LA) شناخته می‌شد، روی حالت چندنفره‌ی معرفی نشده‌ی بازی Battlefield 2042 کار می‌کند و تا به اینجا افرادی که روی این بخش چندنفره‌ی مجزا کار می‌کنند از ارائه‌ی جزئیات از آن خودداری کرده‌اند. الکترونیک آرتس پیش‌تر این حالت را «نامه‌ای عاشقانه» به طرفداران سری توصیف کرده که ایده‌ای کلی از آن به ما می‌دهد ولی همواره اطلاعات قابل توجهی به اشتراک گذاشته نشده است.

با این حال، به‌تازگی «کریستین گرس» (Christian Grass)، مدیر کل ریپل افکت استودیوز طی پنل The Future of First Person Shooters با حضور توسعه‌دهندگان Battlefield و Apex Legends پیش از رویداد EA Play Live گفته است که باید منتظر رونمایی رسمی و اصلی جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی این حالت چندنفره‌ی مرموز بازی Battlefield 2042 باشیم اما با این وجود همچنین اظهار داشته است که این حالت نقشه‌های محبوب طرفداران را در بر خواهد داشت.

نمی‌توانم چیز زیادی در این باره بگویم اما تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که اگرچه یکی از بخش‌های این تجربه که داریم می‌سازیم، نقشه‌های محبوب طرفداران است، برای اینکه متوجه شوید تجربه‌ی کلی چگونه است باید کمی بیشتر صبر کنید تا آن را رونمایی کنیم.

گفته‌های کریستین گرس با گزارشات گذشته در یک راستا قرار دارند. گفته می‌شود این حالت با نام Battlefield Hub نسخه‌ی بازسازی شده‌ی نقشه‌ها و سلاح‌های گذشته‌ی سری Battlefield با قابلیت‌ها و مکانیک‌های مخصوص بازی Battlefield 2042 را ارائه می‌دهد.

نهایتاً لازم به ذکر است Battlefield 2042 که به‌تازگی پس از مدت‌ها انتظار و شایعات و گزارشات مختلف رسماً معرفی شده، در 22 اکتبر امسال مصادف با 30 مهر برای پی‌سی، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سریز ایکس/سریز اس عرضه خواهد شد. در دنیای بازی Battlefield 2042 که همان‌طور از نامش هم مشخص است در آینده‌ی نزدیک جریان دارد، بحران اقلیمی ملت‌ها و اقتصادها را به فروپاشی رسانده است. به دنبال این، «آوارگان» گرد هم آمده‌اند و قسم خورده‌اند که بدون اتحاد با هیچ ملتی، تنها برای خود و یارانشان بجنگند و نام Non-Patriated یا No-Pats را بر خود گذاشته‌اند. جنگ نزدیک است از آنجا که ایالات متحده‌ی آمریکا و روسیه بر سر ذخایر غذا و سوخت می‌جنگند و No-Pats مجبور به انتخاب جبهه‌ی خود هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن