ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

بازی Cyberpunk 2077 سریع‌الفروش‌ترین عنوان تاریخ روی پی‌سی است

ساخته‌ی به شدت مورد انتظار استودیوی سی‌دی پراجکت رد یعنی بازی Cyberpunk 2077 به‌تازگی بالاخره به عرضه رسیده و رکورد قابل توجهی را ثبت کرده است.

تنها چند روز قبل بلیزارد اعلام کرد که جدیدترین گسترش‌دهنده‌ی World of Warcraft یعنی Shadowlands با فروش 3.7 میلیون نسخه در یک روز، به سریع‌الفروش‌ترین عنوان تاریخ پی‌سی تبدیل شده است درحالی که این رکورد پیش‌تر در اختیار عنوان دیگر این شرکت یعنی Diablo 3 بود. با این حال، بازی Cyberpunk 2077 به سرعت این رکورد را از آن خود کرده است.

اگرچه استودیوی «سی‌دی پراجکت رد» (CD Projekt Red) به صراحت و وضوح چنین چیزی را اعلام نکرده، اما آماری که به‌تازگی به اشتراک گذاشته‌اند چنین حکایتی دارد. این استودیو تایید کرده که 8 میلیون نسخه از بازی Cyberpunk 2077 پیش‌خرید شده است و 59 درصد از این فروش متعلق به پی‌سی است. این بدین معنی است که 4.72 میلیون نسخه روی پی‌سی در روز عرضه به فروش رسیده که یک میلیون بیشتر از فروش Shadowlands است. باید توجه داشت این رقم صرفاً متعلق به نسخه‌های پیش‌خرید شده است و اگر فروش روز عرضه را نیز در نظر بگیریم، شاهد عدد بزرگ‌تری خواهیم بود.

بازی Cyberpunk 2077 هم‌اکنون در دسترس پی‌سی، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سریز ایکس و گوگل استادیا قرار دارد و دارندگان نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان آن از قابلیت دریافت رایگان نسخه‌ی نسل جدید برخوردار هستند. در خصوص محتویات پس از عرضه‌ی این عنوان که همان‌طور که قابل پیش‌بینی است سی‌دی پراجکت رد برنامه‌های ویژه‌ای برای آن دارد، باید گفت که به‌تازگی معرفی این محتویات به اوایل 2021 موکول شده است درحالی که قرار بود پیش از عرضه از آن‌ها رونمایی شود. همچنین از اینجا می‌توانید مشخصات سیستم مورد نیاز Cyberpunk 2077 را مشاهده کنید.

نظر شما درمورد بازی Cyberpunk 2077 تا به اینجا چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن