ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

بازی FIFA 20 برای دومین هفته‌ی متوالی در صدر پرفروش‌ترین‌های بریتانیا قرار گرفت

بازی FIFA 20 در دومین هفته‌ی انتشار خود نیز در صدر جدول فروش هفتگی بریتانیا قرار گرفته و Ghost Recon: Breakpoint هم موفق به شکست آن نشده است.

بازی FIFA 20 برای دومین هفته‌ی متوالی صدر پرفروش‌ترین‌های بریتانیا را به خود اختصاص داده و باعث شده است که Ghost Recon: Breakpoint علی‌رغم اینکه قابل توجه‌ترین و مهم‌ترین عنوان عرضه شده در هفته‌ی جاری به حساب می‌آید، در جایگاه دوم قرار بگیرد. شاید این‌طور به نظر بیاید که Breakpoint موفق ظاهر نشده و به نوعی شکست خورده ولی وقتی به این نکته توجه می‌کنیم که FIFA هر ساله در بریتانیا چه فروش فوق‌العاده‌ای را تجربه می‌کند، این اتفاق آنچنان هم عجیب و دور از انتظار به نظر نمی‌آید.

علاوه بر این‌ها، جایگاه سوم تا پنجم را نیز به ترتیب Gears 5 ،Borderlands 3 و The Legend of Zelda: Link’s Awakening که جزو عناوین مهم دیگر پاییز هستند به خود اختصاص داده‌اند. Ghostbusters The Video Game Remastered هم در هفته‌ی اول عرضه‌اش جایگاه ششم را ا آن خود کرده است که برای یک عنوان بازسازی شده عملکرد بسیار خوبی به شمار می‌رود. معمولاً عناوین بازسازی شده در جدول‌های فروش هفتگی به این خوبی ظاهر نمی‌شوند و ناشر این بازی یعنی «سابر اینترکتیو» (Saber Interactive) قطعاً از این عملکرد خشنود خواهد بود.

در ادامه لیست 10 بازی پرفروش هفته‌ی گذشته در بریتانیا را مشاهده می‌کنید:

  1. FIFA 20
  2. Ghost Recon: Breakpoint
  3. Borderlands 3
  4. Gears 5
  5. The Legend of Zelda: Link’s Awakening
  6. Ghostbusters The Video Game Remastered
  7. Mario Kart 8 Deluxe
  8. Sea of Thieves
  9. Minecraft: Xbox Edition
  10. Forza Horizon 3

نظر شما راجع به جدول فروش هفتگی بریتانیا و درخشش بازی FIFA 20 چیست؟

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن