ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگیگیم

بازی GTA 6 ممکن است تغییر عظیمی در مجموعه ایجاد کند

به نظر می‌آید که بازی GTA 6 از استودیوی راک استار گیمز تحولی بزرگ را نسبت به نسخه‌های قبلی این سری به شدت محبوب ارائه خواهد داد.

«جیمی کینگ» (Jamie King)، یکی از موسسان راک‌استار گیمز که دیگر در این شرکت فعالیت نمی‌کند، معتقد است که بازی GTA 6 در جهات مختلفی با GTA V و سایر نسخه‌های گذشته تفاوت خواهد داشت. معروف است که سری GTA وضعیت ایالات متحده آمریکا را به‌صورت طنز و هجو بیان می‌کند و این بخشی از ریشه این عنوان به حساب می‌آید. با این حال، جیمی کینگ فکر می‌کند که این قاعده با GTA 6 تغییر پیدا خواهد کرد.

در حال حاضر مشخص نیست که جیمی کینگ با چه کسی در راک‌استار گیمز در ارتباط است و البته به این نکته هم اشاره نشده است که این خبر از یک منبع داخلی نشان می‌گیرد. در هر صورت، عقیده کینگ این است که راک‌استار به‌خاطر موفقیت عظیم GTA V و GTA Online و اعضای مهمی که طی چند سال گذشته از این شرکت جدا شدند، با GTA 6 مسیر متفاوتی را در پیش می‌گیرد.

با این وجود، مثل همیشه نمی‌توان به چنین گمانه‌زنی‌هایی اطمینان کرد و باید منتظر اخبار رسمی از سوی توسعه‌دهندگان بود.

راک‌استار به‌تازگی GTA Trilogy یا به‌طور دقیق‌تر Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition را که شامل GTA 3 ،GTA: Vice City و GTA: San Andreas می‌شود، برای پی‌سی (از طریق Rockstar Games Launcher)، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سریز ایکس/اس و نینتندو سوئیچ منتشر کرده است. اکنون باید منتظر ماند و دید که آینده بازی GTA 6 چگونه خواهد بود.

با توجه به شایعات و گزارشات، توسعه‌ی بازی GTA 6 در سال 2020 دوباره از سر گرفته شده و ممکن است تا اواخر 2025 روانه‌ی بازار نشود. گفته می‌شود در ابتدا تیک-تو به دنبال معرفی بازی GTA 6 در سال 2020 بود اما در نهایت برنامه‌ها آنطور که باید پیش نرفت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن