ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

بازی Marvel’s Avengers در صدر جدول فروش هفتگی بریتانیا

بازی Marvel’s Avengers که در اولین هفته‌ی عرضه‌ی خود به صدر جدول هفتگی بریتانیا رسیده بود، حال در دومین هفته جایگاه خود را حفظ کرده است.

علی‌رغم رقبایی قدرتمند در هفته‌ی گذشته، بازی Marvel’s Avengers موفق شده است همچنان در صدر جدول فروش هفتگی بریتانیا باقی بماند. به گزارش GamesIndustry.biz، فروش این عنوان نسبت به هفته‌ی گذشته 60 درصد کاهش داشته است اما با این حال، همچنان صدر را از آن خود کرده درحالی که فروش Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 افتی 54 درصدی را تجربه نموده است.

به‌جز بازی Marvel’s Avengers ، مجموعه‌ی Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 – حاوی بازسازی دو نسخه‌ی اول این فرانجایز محبوب – نیز علی‌رغم کاهش بیش از 50 درصدی در فروش خود، جایگاه دوم پرفروش‌ترین‌های هفته را حفظ کرده است. Animal Crossing: New Horizons با یک پله صعود به جایگاه سوم رسیده درحالی که Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning در اولین هفته‌ی انتشارش جایگاه چهارم را به خود اختصاص داده است. اگرچه فروش Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning یک چهارم فروش نسخه‌ی اصلی در سال 2012 بوده، آمار فروش نسخه‌ی دیجیتالی شاید حکایت متفاوتی داشته باشد.

علاوه بر این‌ها، Minecraft Dungeons نیز با منتشر شدن نسخه‌ی فیزیکی‌اش به جدول فروش هفتگی بریتانیا راه پیدا کرده و جایگاه ششم را به دست آورده است. نکته‌ی جالب اینجا است که 72 درصد از فروش آن بر روی نینتندو سوئیچ بوده است. سایر عناوین جدول تقریباً در همان جایگاه هفته‌ی قبل خود باقی مانده‌اند به‌جز Ring Fit Adventure که از جایگاه شانزدهم به دهم صعود کرده است.

در ادامه لیست 10 بازی پرفروش هفته‌ی گذشته (تا 12 سپتامبر مصادف با 22 شهریور) با درخشش بازی Marvel’s Avengers را مشاهده می‌کنید. لازم به ذکر است که در این جدول طبق معمول تنها فروش فیزیکی لحاظ شده است.

  1. Marvel’s Avengers
  2. Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2
  3. Animal Crossing: New Horizons
  4. Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning
  5. Mario Kart 8: Deluxe
  6. Minecraft Dungeons
  7. Minecraft: Nintendo Switch Edition
  8. NBA 2K21
  9. Grand Theft Auto 5
  10. Ring Fit Adventure

نظر شما درباره‌ی عملکرد بازی Marvel’s Avengers و سایر عناوین چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن