ایکس باکسپی اس 4سرگرمیکامپیوتر خانگی

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order آغاز یک فرانچایز جدید است

با توجه به گفته‌های مدیر عامل الکترونیک آرتس، بازی Star Wars Jedi: Fallen Order آغاز یک فرانچایز و مسیر ادامه‌دار به حساب می‌آید.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order موفقیت بزرگی برای الکترونیک آرتس و استودیوی «ریسپان» (Respawn) بود که مورد تحسین همگان قرار گرفت و میلیون‌ها نسخه را به فروش رساند. این عنوان شاید بهترین بازی ممکن نبوده باشد، اما قطعاً همان تجربه‌ای بود که طرفداران جنگ ستارگان مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدند و عملکرد آن به قدری درخشان بود که الکترونیک آرتس تصمیم گرفته است آن را به‌عنوان یک فرانچایز گسترش دهد.

به گزارش IGN، مدیر عامل الکترونیک آرتس یعنی «اندرو ویلسون» (Andrew Wilson) تایید کرده است که Fallen Order آغاز یک فرانچایز تازه خواهد بود. این بدین معنی است که قطعاً دنباله‌ای را در آینده بر روی کنسول‌های نسل جدید شاهد خواهیم بود. در واقع ویلسون طی یک گزارش مالی، این عنوان را «اولین نسخه از یک فرانچایز کاملاً جدید» خوانده است.

Star Wars Jedi: Fallen Order به‌تازگی موفق شده است که به بیش از 10 میلیون بازیکن بر روی تمامی پلتفرم‌ها دست پیدا کند که به‌عنوان یک بازی تک‌نفره، دستاورد بسیار چشم‌گیری است. Fallen Order عناوینی نظیر Dark Souls و Metroid Prime را با یکدیگر ترکیب کرده و تجربه‌ی متفاوت و جذابی از جنگ ستارگان را ارائه داده است. با این حال، می‌توان گفت که Fallen Order تجربه‌ی کوتاهی بود و الکترونیک آرتس و ریسپان با گسترش هرچه بیشتر این عنوان و المان‌هایش، می‌توانند تجربه‌ای هرچه کامل‌تر را برای بازیکنان به ارمغان بیاورند.

Star Wars Jedi: Fallen Order هم‌اکنون در دسترس پی‌سی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان قرار دارد و درحالی که همچنان از آن پشتیبانی می‌شود، می‌توان منتظر اخبار هیجان‌انگیز جدیدی برای آینده‌ی نزدیک بود. در گذشته شایعاتی منتشر شده بود مبنی بر اینکه دو نسخه‌ی جدید از این فرانچایز که یکی از آن‌ها دنباله‌ی مستقیم Fallen Order است، در دست توسعه قرار دارد.

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن