پی اس 4

بازی Street Fighter V به مدت دو هفته رایگان خواهد بود

بازی Street Fighter V از چند روز دیگر به مدت دو هفته با تمامی شخصیت‌های موجودش به‌طور رایگان در دسترس عموم بازیکنان قرار خواهد گرفت.

طی لایو استریم Roundtable که به‌تازگی برگزار شد، اعلام شده است که از 5 آگوست (15 مرداد) با تمامی 40 شخصیت موجود در نسخه‌ی Champion به مدت دو هفته به‌صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

همچنین لازم به ذکر است که استریم جدیدی مخصوص بازی Street Fighter V در 5 آگوست برگزار خواهد شد. طبق گفته‌های گذشته در توئیتر، در این استریم به آینده‌ی این عنوان پرداخته خواهد شد و اخبار تازه‌ای را در زمینه‌ی ورزش‌های الکترونیک، شخصیت‌ها و سایر اخبار Season V و… را به دنبال خواهد داشت.

Street Fighter V: Champion Edition که اوایل امسال به انتشار رسید، شامل 40 شخصیت، 34 استیج، بیش از 200 لباس و تمامی حالت‌های ارائه شده تاکنون می‌شود. علاوه بر این، «جیل» (Gill) – شخصیت منفی اصلی Street Fighter 3 – نیز از طریق این نسخه به مجموعه‌ی مبارزان بازی افزوده شده است. شخصیت «سث» (Seth) از Street Fighter IV با ظاهری جدید هم با این نسخه به SFV راه پیدا کرده است.

Street Fighter V هم‌اکنون در دسترس پی‌سی و پلی‌استیشن 4 قرار دارد و آخرین به‌روزرسانی بزرگ آن را می‌توان افزوده شدن سه شخصیت E. Honda ،Lucia و Poison اشاره کرد.

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن