ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

بازی Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 سریع‌ترین نسخه در رسیدن به 1 میلیون نسخه فروش بوده است

بازی Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 رکورد جدیدی در این سری به ثبت رسانده و از تمامی نسخه‌ها سریع‌تر به 1 میلیون نسخه فروش دست پیدا کرده است.

اکتیویژن به‌تازگی اعلام کرده که بازی Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 – مجموعه‌ای حاوی بازسازی دو نسخه‌ی اول این سری – در مجموع موفق به فروش بیش از 1 میلیون نسخه روی تمامی پلتفرم‌هایش در سراسر جهان شده است. با توجه به اینکه تنها حدود 10 روز از عرضه‌ی این عنوان می‌گذرد، این دستاورد قابل توجهی به شمار می‌رود.

در واقع Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 در رسیدن به 1 میلیون نسخه فروش سریع‌تر از تمامی نسخه‌های سری بوده است. قطعاً موفقیت این عنوان چه از لحاظ تجاری و چه از لحاظ بازخوردهای بازیکنان و منتقدان، نوید اتفاقات خوبی را برای آینده‌ی سری می‌دهد. Tony Hawk’s Pro Skater طی چند سال اخیر در شرایط دشواری قرار داشته و پس از Tony Hawk’s Pro Skater 5 که با بازخوردهای منفی و انتقادات بازیکنان مواجه شد، به نظر می‌رسد که Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 سری را به ریشه‌های خود بازگردانده است.

باید منتظر ماند و دید که اکتیویژن از تقویت و رشدی که این سری به خود دیده، برای ساخت یک نسخه‌ی کاملاً جدید استفاده خواهد کرد یا همچنان به بازسازی نسخه‌های قبلی خواهد پرداخت. در هر صورت به نظر می‌رسد که Tony Hawk’s Pro Skater در بهترین وضعیت خود طی بیش از 10 سال گذشته قرار دارد.

در نهایت لازم به ذکر است که Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 هم‌اکنون روی پی‌سی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. این عنوان در اولین هفته‌ی عرضه‌اش در جایگاه دوم پرفروش‌ترین‌های بریتانیا قرار گرفت و طی دومین هفته نیز موفق شده است همچنان جایگاه خود را حفظ کند.

نظر شما درباره‌ی بازی Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن