بانک‌ها هم به بازی‌سازی علاقه‌مند شدند

یکی از مهم‌ترین چالش‌های هنر- صنعت بازی‌سازی در کشورمان، کمبود سرمایه‌گذاران ریسک‌پذیر در این حوزه است که حالا با ورود گروه مالی پاسارگاد به نظر می‌رسد این حوزه کم‌کم در حال جلب توجه این‌گونه سرمایه‌گذاران است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، گروه مالی پاسارگاد یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های مالی و سرمایه‌گذاری کشور است و اخیرا یکی از زیرمجموعه‌های آن به نام شرکت «شناسا» که یک مجموعه سرمایه‌گذاری خطر‌پذیر است، به حوزه بازی‌سازی ورود کرده و شرکت بازی‌سازی «فناوران آروند پاسارگاد» یا اختصارا «آروند استودیو» را تاسیس کرده است.

photo_2015-11-16_11-56-28

آروند استودیو مدتی پیش آخرین بازی ساخت خود را به نام «جدول مدرن» برای گوشی‌های هوشمند منتشر کرد که با اقبال عمومی خوبی از طرف کاربران مواجه شد. به‌طوری که بازی توانست به رکورد ۱.۵ میلیون دقیقه بازی کردن کاربران در یک روز برسد و در حال حاضر متوسط امتیاز کاربران به بازی ۴.۷ از ۵ است.

مدتی پیش نیز همزمان با نمایشگاه مطبوعات و طی مراسم رونمایی از «هشت بازی جدید موبایلی ایرانی» که به همت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار شد، از بازی جدید آروند استودیو به نام «۱۰۰ درصد» رونمایی شد که قرار است ۵ آذر ماه در فروشگاه‎های دیجیتالی منتشر شود.

آروند استودیو علاوه بر بازی‌های موبایلی ساده، در حال ساخت تعدادی بازی بزرگ و در سطح استانداردهای بین‌المللی است که به‌زودی از آن‌ها رونمایی می‌شود.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا