سخت افزار

با خنک کننده Seidon 120V ساخت شرکت CoolerMaster آشنا شوید !

امتیاز دهی

به دنبال خنک کننده ای با کارایی عالی، بی سر وصدا  و کوچک با قیمتی مناسب برای پردازنده کامپیوتر خانگی خود هستید؟

کولر Seidon 120V کمپانی Cooler Master محصولی مناسب کامپیوتر های خانگی و گیمینگ برای نگه داشتن دمای فعالیت CPU در کمترین حالت با ایجاد کمترین نویز ممکن است.

این کولر پردازنده به طور سر هم و  All-In-Oneعرضه می شود و از یک فن 120 میلیمتری برای خنک سازی محلول کولنت که در لوله های FEP در گردش است بهره می برد. این فن به راحتی در پشت و یا بالای کیس در مکان فن های 120 میلی متری به طوری که هوا را به بیرون کیس بدمد قابل نصب می باشد. این محصول با بازه کاملی از سوکت ها سازگاری دارد؛ سوکت های    LGA775/115x/1366/2011  از اینتل و سوکت های AM2/AM3/FM1/FM2  ازAMD پشتیبانی می شوند.

فعالیت فن 120 میلی متری کولر Seidon 120V بین 600 تا 2400 دور بر دقیقه می باشد و علاوه بر آن، امکان اضافه کردن یک فن دیگر نیز برای کاربران وجود دارد(پیچ های اضافه در بسته بندی موجود می باشد). فن 120 میلی متری همراه این کولر با یک کانکتور 4 پینی تغذیه می گردد و صدایی بسیار کم (بین 19 تا 40 دسی بل) ایجاد می کند که این امر، کولر Seidon 120V را برای کاربرانی که به صدا حساس اند به انتخاب مناسبی مبدل می سازد.

شیار های ریزی بر روی واتربلاک تعبیه شده که باعث تبادل بهتر گرما میان  CPUو مایع خنک کننده می شود. مایع خنک کننده میان این پره های مسی که به ارتفاع 3 تا 5 میلی متر می باشند در جریان است که این افزایش سطح تماس مایع با واتربلاک، موجب تسریع خنک سازی پردازنده می شود. لوله های پلاستیکی FEP (Fluorinated Ethylene Propylene) به طول 30 سانتی متر و قطر تقریبی 9.5 میلی متر، واتربلاک را به فن متصل می سازند. محصولات کولرمستر با گارانتی آواژنگ در ایران موجود می باشد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن