با فناوری ۴K سینما را به خانه بیاوریم

تماشای تلویزیون دیگر آن تجربه کم‌کیفیت قدیم نیست، تلویزیون‌های امروزی تصویری فراگیر و دقیق را به نسل جدید ارائه می‌کنند که کیفیت آن حتی از تصویر پرده‌های سینما هم بیشتر است. پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد تا سال ۲۰۱۹ بیش از ۳۳۰ میلیون تلویزیون‌ ۴K UHD در سرتاسر جهان فروخته  خواهد شد. فروش این تلویزیون‌ها در سال ۲۰۱۳ تنها دو میلیون دستگاه بود، یک مقایسه ساده بین این دو رقم افزایش انتظارات و شوق کاربران را برای داشتن بهترین تجربه تصویری در خانه‌ها نشان می‌دهد.

تلویزیون‌های SUHD سامسونگ مجهز به تکنولوژی HDR هستند. این ویژگی امکان نمایش جزئی‌ترین اختلاف رنگ‌ها را فراهم می‌سازد و بدین وسیله می‌تواند برای مثال تصاویر تیره رنگ در زمینه تیره و یا تصاویر با رنگ روشن با پس زمینه روشن را از هم تمایز دهد و تماشای تلویزیون به تجربه‌ایی لذت بخش‌تر تبدیل کند.

فناوری انحصاری و نوآورانه کوانتوم دات سامسونگ نیز تعداد و کیفیت رنگ‌های تولید شده را افزایش داده و این یعنی شما می‌توانید تا ۶۴ برابر رنگ بیشتر را در مقایسه با تلویزیون‌های معمولی ببینید. تلویزیون‌های UHD مختلف از فناوری‌های متفاوتی برای تولید و نمایش رنگ استفاده می‌کنند و در تلویزیون های SUHD سامسونگ تولید و نمایش رنگ از طریق برخورد نور با ذرات کوانتوم‌ دات انجام می‌گیرد.

تلویزیون‌های SUHD سامسونگ علاوه بر قابلیت نمایش تصاویر با رزولوشن ۸ میلیون پیکسل، دارای مدل‌های Curved نیز هستند که انحنای این تلویزیون‌ها موجب کاهش خستگی چشم‌ بیننده و افزایش میدان دید می‌شود. ضمن اینکه با ایجاد حس فراگیر و افزایش عمق، تصویری شبیه به تصاویر ۳بعدی پیش چشم تماشاگران قرار می‌گیرد.

تلویزیون‌های SUHD سامسونگ علاوه بر نمایش فوق‌العاده رنگ‌ها، جدیدترین قابلیت‌های هوشمند را هم در خود جای داده‌اند که امکان اتصال دستگاه‌های دیگر کاربر به تلویزیون را به راحتی فراهم می‌کند. همچنین استفاده از فناوری پیشرفته انتقال تصویر یا Smart View امکان اتصال گوشی هوشمند شما به تلویزیون‌های SUHD را بصورت بی‌سیم فراهم می‌سازد تا بتوانید تصاویر، موسیقی و ویدئوهای ذخیره شده برروی گوشی هوشمند را برروی تلویزیون SUHD تماشا نمایید. برای این کار کافیست موبایل یا هر وسیله هوشمند که دارای قایلیت Smart View می باشد یا این اپلیکیشن برروی آن نصب شده است را به صورت بی‌سیم به تلویزیون وصل کرده و همه در کنار هم آن را روی صفحه بزرگ تماشا کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا