با محصولات PuriCare و اینورتر ایستاده DUALCOOL ThinQ™ ال‌جی، هوایی تمیزتر و راحت‌تر را در محیط داخلی خانه تجربه کنید.

محصولات هوشمند تهویه هوای ال‌جی، حس‌گرهای صدا و تشخیص هوشمند غبار را برای تولید هوای بهتر به کار می‌گیرند

ال‌جی الکترونیکس شرکت‌کنندگان در CES 2018 را با جدیدترین محصول هوشمند تهویه خانگی شگفت‌زده خواهد کرد. تصفیه هوای PuriCare با استفاده از حس‌گر گردوغبار و اینورتر ایستاده DUALCOOL ThinQ™ با استفاده از تشخیص صدا و فناوری DeepThinQ امکان تجربه هوایی خالص‌تر و پاک‌تر را در داخل خانه بهتر از همیشه فراهم می‌کند.

 فناوری پیشرفته هوشمند برای از بین بردن غبار ریز هوا

مطالعات ثابت کرده است که گرده و غبار داخل خانه بر روی کیفیت زندگی خانواده‌ها در سراسر جهان مؤثر است. محصول PuriCare ال‌جی با استفاده از یک حس‌گر نظارتی هوا، به‌طور خودکار ذرات غبار را زمانی که برای ساکنان نامناسب تلقی شود حذف می‌نماید. بررسی هوا حتی زمانی که PuriCare خاموش است نیز انجام می‌شود و تنها زمانی که فیلتر کردن هوا مورد نیاز باشد روشن می‌شود. با طراحی استوانه‌ای شکل متفاوت و سیستم فیلتر مراقبت ۳۶۰ درجه ال‌جی، PuriCare پیشرفته‌ترین فناوری فیلتر هوا را به رخ می‌کشد و با استفاده از قابلیت پاک‌کنندگی قوی، ال‌جی PuriCare قابلیت دمیدن هوا تا ۷.۵ متر به جلو را دارد تا بتواند حتی اتاق‌‌های بزرگ را پوشش دهد و جریان هوای لطیفی را ایجاد کند تا یک محصول ایده‌آل برای خانواده‌هایی با بچه کوچک و حیوانات خانگی باشد.

 

تشدید راحتی با تشخیص صدا

همچنین محصول دیگری که در CES شروع به کار خواهد کرد تهویه هوای اینورتر ایستاده DUALCOOL ThinQ™ است که به فناوری صدا تجهیز شده و به اعضای خانه اجازه می‌دهد دمای هوای داخل منزل را در لحظه ورود به منزل یا از یک اتاق دیگر تنها با یک جمله کنترل کنند.  DUALCOOL ThinQ™ علاوه بر کارایی بالا در مصرف انرژی و تولید صدای کم به خاطر وجود کمپرسورDual Inverter، از فنّاوری هوش مصنوعی DeepThinQ ال‌جی استفاده می‌کند تا با شناسایی فاصله‌ها، جریان هوای بیشتری را به سمت افراد داخل اتاق هدایت کند. به‌علاوه برای تشخیص حضور افراد داخل اتاق، با استفاده از حس‌گر هوشمند حرکت انسان قدرت جریان هوا را بر اساس میزان مجاورت فرد یا افراد به محصول تنظیم می‌کند. محصول DUALCOOL ThinQ™ ال‌جی با تحلیل الگوهای عادات روزانه افراد یاد می‌گیرد که در زمان‌های مشخص روز کدام بخش‌های خانه احتیاج به خنک شدن دارند تا دما بهینه باقی بماند و مصرف انرژی کاهش یابد.

آقای Song Dae-hyun، مدیرعامل بخش لوازم‌خانگی و تهویه هوای ال‌جی گفت: “لوازم‌خانگی هوشمند ال‌جی با توانایی‌هایشان در حال رهبری این صنعت هستند تا با پیش‌بینی نیازهای مصرف‌کنندگان محیط راحت‌تری برای مصرف‌کنندگان ایجاد کنند. هوش مصنوعی در حال حاضر در مرحله‌ای است که می‌تواند کارهایی بیشتر از شطرنج بازی کردن انجام دهد و ال‌جی متعهد است تا از این فناوری برای بهبود کیفیت زندگی مصرف‌کنندگان استفاده نماید.”

بازدیدکنندگان CES 2018 از تاریخ ۹ تا ۱۲ ژانویه می‌توانند شخصاً کار با محصولات تهویه هوای هوشمند ال‌جی را در غرفه شماره ۱۱۱۰۰ در تالار مرکزی مرکز کنوانسیون لاس‌وگاس تجربه کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا