بدون نگرانی بایوس مادربردهای X370 گیگابایت را آپدیت کنید

چندین روز قبل گیگابایت در وب سایت رسمی خود با انتشار آپدیت بایوس برای مادربردهای X370-Gaming K7 و X370-Gaming 5 اقدام کرد، لازم بذکر است که در بایوس منتشر شده به دلیل خطا در محاسبات ولتاژ داینامیک پردازنده های Ryzen، باعث اعمال ولتاژ بیش از اندازه به پردازنده های Ryzen می شد.

کمپانی گیگابایت در اولین ساعات بروز مشکل به حذف فایل، بایوسهای معیوب از وب سایت خود اقدام کرد. این کمپانی به سرعت با انتشار بایوس F8 برای مادربرد X370-Gaming 5 و F6 برای مادربرد X370-Gaming K7  اقدام به رفع مشکل کرد و به کاربران این امکان را داد تا از آپدیت های ویژۀ جدید بدون هیچ نگرانی بهره ببرند. همچنین برخلاف شایعات ایجاد شده توسط برخی رسانه ها تمامی مادربردهای گیگابایت که از چیپست X370 بهره می برند، آپدیت بایوس دارای مشکل را دریافت نکرده اند و مشکل بوجود آمده تنها در دو مدل نام برده، مشاهده شده است که گیگابایت به سرعت به رفع این مشکل اقدام کرد ه است. همچنین شما کاربران گرامی می توانید از طریق لینکهای ذیل اقدام به دریافت و به روزآوری بایوس مادربرد خود کنید:

http://download.gigabyte.us/FileList/BIOS/mb_bios_ga-ax370-gaming5_f8.zip

http://download.gigabyte.us/FileList/BIOS/mb_bios_ga-ax370-gaming-k7_f6.zip

لازم بذکر است بعضی رسانه های ناآگاه به محض وقوع این اتفاق به نشر آن پرداختند ولی همچنان پس از گذشت ۳ روز از تاریخ انتشار آپدیت و اصلاحیه جدید از سوی گیگابایت از انتشار آن خود داری کرده اند. کمپانی گیگابایت ضمن اعلام رفع مشکلات مذکور به کاربران اطمینان خاطر داد که در صورت آپدیت بایوس های جدید هیچگونه مشکلی را تجربه نخواهند کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا