دومین برنامه میز کارآفرینان خاورمیانه

برگزاری دومین برنامه میز کارآفرینان خاورمیانه

به گزارش سیار نیوز دومین برنامه میز کارآفرینان روز پنجشنبه یکم تیر ماه با حضور جمعی از کارآفرینان، صاحبان مشاغل و روسای اتاق‌های بازرگانی در کاخ موزه نیاوران با هدف شبکه‌سازی و ارتباطات موثر در جهت ارتقا کسب‌وکار برگزار شد.
مهمانان ویژه دومین جلسه ضیافت Meet 2023 مهرداد سعادت دهقان رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکیه، دکتر محمدرضا قادری عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست و دکتر مسعود شکرانی مدیرعامل گروه داده ورز جویا درباره آینده کسب‌و‌کار و شرایط صادرات ایران صحبت کردند.
مسعود شکرانی میهمان دومین برنامه میز کارآفرینان
مسعود شکرانی میهمان دومین برنامه میز کارآفرینان خاورمیانه
مسعود شکرانی ضمن ابراز امیدواری از آبنده حوزه نوآوری و فناوری ناکید کرد:
باتوجه به وضعیت کنونی مملکت، برق و زیرساخت‌های سنتی بانکی؛ تنها نقطه قوت ما تعدد دانشگاه‌ها و وفور نیروهای جوان و تحصیل‌کرده است که اگر فشار بی‌مورد به آن‌ها وارد نشود، تنها چیزیست که می‌تواند ما را نجات دهد.
اگر دولت نگاه خود را عوض کند، فناوری به همراه توریسم می‌تواند نجات‌بخش آینده ما باشد.
پیش‌بینی یک فرد آمریکایی در یوتیوب این بوده که ایران برای بازسازی فقط ۱۰ سال زمان احتیاج دارد و بعد از ۱۰ سال به جایگاهی می‌رسد که شایسته آن است.
ما کسب‌وکار خود را ادامه می‌دهیم و نیروهای خود را حفظ می‌کنیم، همواره سعی کردیم محصولاتی برای صادرات با نگاه ارز آوری عرضه کنیم و امیدواریم دریچه تعقلی به روی کشور و مدیرانش در این زمینه باز شود. قطعا فردا متعلق به جوانان ما است.
محمد مهدی ربانی در دومین برنامه میز کارآفرینان
محمد مهدی ربانی موسس ویدان در دومین برنامه میز کارآفرینان خاورمیانه
در ادامه رویداد میز کارآفرینان خاورمیانه (MEET) دکتر محمد مهدی ربانی موسس پلتفرم ویدان با تشوق مهمانان به شبکه‌سازی و اشتراک ایده‌های‌شان، از آن‌ها دعوت کرد تا در تمرین گروهی شرکت کنند تا ضمن فعالیت عملی توضیحاتی در خصوص شهرت فردی و خلق ارزش کسب‌وکار بیان کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا