نرم افزار

بهترین ویرایشگرهای فایل PDF کدامند؟

امتیاز دهی

بهترین ویرایشگرهای فایل PDF کدامند و کار با کدام یک از آنها سریع‌تر و راحت‌تر است؟ به راهنمای ما نگاهی بیاندازید.

اگرچه نزدیک به ۲۵ سال از عمر PDF می‌گذرد، ممکن است بیش از هر زمان دیگری در دنیای چند دستگاهی و چند پلتفرمی ما مفیدتر باشد.

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال  دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

بیشتر اوقات می‌توانید با یک PDF خوان رایگان به بررسی و نظر دادن در مورد این فایل‌ها بپردازید.

اما به‌طور اجتناب‌ناپذیر، به‌ویژه در یک محیط تجاری، باید یک فایل PDF را ویرایش کنید و این معمولاً نیاز به ارتقا به یک ویرایشگر PDF ممتاز دارد.

از لحاظ تاریخی، Adobe Acrobat بهترین گزینه بوده است، اما همچنین گران‌ترین گزینه بوده و اغلب آن را دور از دسترس افراد و مشاغل کوچک قرار می‌دهد که باعث ایجاد انبوهی از جایگزین‌ها با ویژگی‌ها و هزینه‌های متفاوت شده است.

ما در سیار نیوز، به چندین ویرایشگر فایل PDF برتر نگاه کردیم تا ببینیم چه چیزی را ارائه می‌دهند و چگونه در برابر یکدیگر قرار می‌گیرند.

ما حتی بهترین ویرایشگر PDF رایگان را انتخاب می‌کنیم، چرا که گاهی اوقات شما فقط به اصول اولیه یا چیزی برای کمک به انجام یک کار سریع نیاز دارید.

تعداد شگفت‌انگیزی از گزینه‌های رایگان قابل انتخاب مانند Smallpdf وجود دارد که اخیراً بررسی شده است و برای تغییرات ساده مفید است، اما برای ویژگی‌های جامع‌تر توصیه‌های ما را در سیار نیوز ببینید.

بهترین ویرایشگرهای فایل PDF
بهترین ویرایشگرهای فایل PDF

بهترین ویرایشگرهای فایل PDF

Acrobat Pro DC – به طور کلی بهترین

Adobe Acrobat Pro DC به دلایل خوبی استاندارد صنعت باقی مانده است. ترکیبی غنی از ایجاد، ویرایش، بررسی و ویژگی‌های امنیتی آن چیزی است که بهترین گزینه‌های جایگزین بر روی آن ساخته شده‌اند، اما ما احساس می‌کنیم که Acrobat هنوز این کار را به بهترین شکل انجام می‌دهد.

مطالب مفید برای شما:  اپلیکیشن تماس تصویری دوئو با گوگل میت ادغام خواهد شد

طراحی مجدد رابط کاربری اخیر آن، پیمایش مجموعه ابزار قوی آن را نسبت به منوهای تودرتوی گذشته بسیار آسان‌تر می‌کند و گزینه اشتراک ابری آن، ویژگی‌های پیشرفته‌اش را در دسترس افراد و مشاغل کوچک بیشتری قرار می‌دهد.

Acrobat Pro DC

Nitro Pro 12 – بهترین نایب قهرمان کلی

Nitro Pro 12 نسخه قبلی خود، Nitro Pro 11 را به مقام دوم رساند. در حال حاضر ادغام کامل آن با Nitro Cloud، به عنوان بخشی از Nitro Productivity Suite، همکاری در اسناد و ایمن‌سازی امضاها را آسان‌تر از همیشه می‌کند. توانایی انجام وظایف ویرایشی رایج درست در یک مرورگر به جای نیاز به جابجایی روی برنامه دسکتاپ باعث می‌شود که جریان کار اسناد ساده‌تر و یکپارچه‌تر به نظر برسد.

Nitro Pro 12 - بهترین نایب قهرمان کلی
Nitro Pro 12 – بهترین نایب قهرمان کلی

PDF Complete Office Edition 4.2 – بهترین گزینه اقتصادی

PDF Complete چیزی بیش از یک قیمت پایین برای خود دارد. این یک ویرایشگر PDF بسیار توانا است که نشانه‌های خود را از Adobe’s Acrobat Pro DC گرفته است. با پشتیبانی از انواع فایل‌ها و فرمت‌ها و همچنین مکمل کامل ابزارهای ویرایش و عملکرد، نیازهای PDF شما پوشش داده می‌شود. PDF Complete همچنین به طور منحصر به فرد پشتیبانی زیادی را ارائه می‌دهد، از «مرکز یادگیری» ویدیوهای آموزنده تا پایگاه دانش قابل جستجو. این یک ویرایشگر عالی است!

"<yoastmark

PDF Candy – گزینه خوب رایگان

PDF Candy یک ویرایشگر فایل PDF رایگان نادر است که بسیاری از ویژگی‌هایی را ارائه می‌دهد که معمولاً باید برای آن هزینه کنید. ما در مورد اسکن، گزینه‌های متعدد تبدیل فایل و عملکرد OCR صحبت می‌کنیم. در حالی که نسخه رایگان به مجموعه ابزار گسترده نسخه پولی دسترسی دارد، شما محدود به یک کار PDF در ساعت هستید. برای دسترسی بدون محدودیت، باید 6 ماه هزینه کنید.

PDF Candy
PDF Candy

ویرایشگر پیش نمایش PDF Apple – بهترین گزینه رایگان برای کاربران مک

کاربران مک برای نیازهای ویرایش PDF خود نیازی به فراتر از macOS ندارند، چرا که مجموعه کاملی از ابزارهای نشانه‌گذاری PDF در حال حاضر در Apple Preview در دسترس هستند. این ابزار برای رسیدگی به اکثر نیازهای ویرایش پی دی اف شخصی و تجاری، از جمله رمزگذاری، محافظت از رمز عبور، و مجوزهای فایل‌ها، امکانات لازم را دارد.

مطالب مفید برای شما:  افتتاح و راه اندازی امکانات ارتباطی نوین در شهرک صنعتی شنزار پاکدشت
PDF Apple
PDF Apple

چند کلمه در مورد ویرایشگرهای فایل PDF آنلاین

چرا وقتی ویرایشگرهای PDF آنلاین رایگان فراوان است، مقدار زیادی از تغییر را صرف یک ویرایشگر دسکتاپ کنید؟ پاسخ ساده به این دلیل است که آنچه را که برای آن پرداخت می‌کنید، دریافت می‌کنید. به طور کلی، ویرایشگرهای آنلاین رایگان به شما امکان می‌دهند متن و نظر اضافه کنید، اسناد را ادغام و تقسیم کنید و فایل‌ها را به و از PDF تبدیل کنید. با این حال، به استثنای موارد نادر، آنها به شما اجازه نمی‌دهند متن موجود را ویرایش کنید و بسیاری از آنها محدودیت‌هایی در اندازه فایل و حجم صفحه دارند. بسیاری از آنها سند ویرایش شده شما را واترمارک می‌کنند. به این دلایل، ویرایشگرهای فایل PDF وب برای کارهای ویرایشی ساده و سریع بهتر است.

در یک ویرایشگر PDF به دنبال چه چیزی باشید؟

ایجاد، تبدیل و اکسپورت فایل PDF

اساسی‌ترین عملکرد یک ویرایشگر PDF این است که فایل‌ها را به نسخه PDF تبدیل یا به نسخه‌های سخت اسکن شده یا با تبدیل اسناد دیجیتال ایجاد کند. یک ویرایشگر PDF خوب باید بتواند انواع مختلفی از فایل‌ها را تغییر دهد. از فرمت‌های Microsoft Office گرفته تا تصاویر به HTML و این کار را به‌طور یکپارچه و با حفظ قالب‌بندی اصلی انجام دهد.

همچنین باید دارای فناوری OCR باشد تا متن PDF را قابل جستجو و ویرایش کند. به همین ترتیب، یک ویرایشگر PDF خوب باید بتواند فایل‌های PDF را به فرمت‌های قابل ویرایش دیگری مانند Microsoft Word و PowerPoint، HTML یا متن ساده اکسپورت کند و لینک‌های فایل‌های اصلی، تصاویر و عناصر دیگر را حفظ کند.

ویرایش محتوای فایل PDF

یکی دیگر از چیزهای جادویی که ویرایشگرهای PDF قفل آن را باز می‌کنند، امکان تغییر متن است. درج، تغییر اندازه و جابجایی تصاویر و صفحات را در PDF سازماندهی مجدد کنید. یک نمونه خوب این وظایف را به آسانی در یک سند متنی یا یک اسلاید انجام می‌دهد و امکان ویرایش درون خطی، کشیدن و رها کردن گرافیک‌ها و افزودن یا حذف لینک‌ها را فراهم می‌کند.

مطالب مفید برای شما:  همیشه از مشتریان‌مان می‌خواهیم ما را با سرویس‌های CDN‌ خارجی مقایسه کنند
مرور و حاشیه نویسی

یک ویرایشگر PDF خوب همچنین باید به شما یا هر شخص دیگری که از آن استفاده می‌کند اجازه دهد نظرات و سایر حاشیه نویسی‌ها را در حین بررسی به فایل‌های PDF اضافه کنید. باید ابزارهایی برای علامت گذاری اسناد متنی و فایل‌های گرافیکی سنگین مانند صفحات وب داشته باشد. گزینه‌های متداول عبارتند از یادداشت‌های چسبنده، جعبه‌های فراخوان، برجسته‌سازی، ابزارهای ترسیم دستی و تمبرهایی با پیام‌هایی مانند «تأیید شده»، «تجدید نظر شده» و «محرمانه».

امنیت فایل PDF

همه مشاغل با اسناد حاوی داده‌های حساس سر و کار دارند. به دنبال یک ویرایشگر PDF باشید که شامل ویژگی‌های امنیتی است که فقط برای چشمان مجاز امکان دسترسی را فراهم می‌کند. گزینه‌های خوب معمولاً چندین سطح امنیتی را ارائه می‌دهند، از جمله محافظت از رمز عبور، تنظیم مجوزها و ویرایش محتوا، که متن و تصاویر انتخاب‌شده را «سیاه» می‌کند. اکثر ویرایشگرهای PDF هم یک یا چند راه را برای امضای الکترونیکی اسناد ارائه می‌دهند.

پشتیبانی از تلفن همراه

در حالی که ویرایش عمیق PDF به بهترین شکل بر روی دسکتاپ انجام می‌شود، خوب است که بتوانید فایل‌ها را در زمانی که خارج از منزل هستید مرور و حاشیه نویسی کنید. در حالی که PDF ها معمولاً می‌توانند در هر خواننده یا ویرایشگر PDF بررسی شوند، صرف نظر از اینکه در کدام یک ساخته شده‌اند، به دنبال ویرایشگری باشید که دارای یک برنامه تلفن همراه اختصاصی، بهینه‌سازی شده برای دستگاه‌های تلفن همراه یا اجازه دسترسی ابری به ویژگی‌ها از طریق مرورگر تلفن همراه باشد.

یکی از چیزهای خوب در مورد PDF این است که می‌توان آن را در هر برنامه PDF بدون توجه به اینکه در کدام یک ساخته شده است خواند و ویرایش کرد. بنابراین فراتر از ویژگی‌های ذکر شده در اینجا، اجازه دهید ترجیحات شخصی شما را در تصمیم‌گیری راهنمایی کند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن