پی اس 4

سونی به‌زودی تاریخ برگزاری جدید رویداد پلی‌استیشن 5 را اعلام می‌کند

به‌زودی تاریخ برگزاری جدید رویداد پیش روی پلی‌استیشن 5 که به‌خاطر اعتراضات کنونی در ایالات متحده‌ی آمریکا برگزار نشد، اعلام خواهد شد.

سونی قرار بود در 4 ژوئن یعنی روز گذشته رویداد مخصوص پلی‌استیشن 5 که که هیجان و اشتیاق طرفداران را برانگیخته بود، برگزار کند که به دنبال اعتراضات علیه نژادپرستی در ایالات متحده‌ی آمریکا به‌خاطر قتل فردی رنگین‌پوست توسط پلیس این کشور، لغو یا در واقع برگزاری‌اش به تاریخ نامعلومی موکول شد و این شرکت اظهار داشت که احساس کردند نیاز است که «عقب بنشینند و اجازه بدهند که صداهای مهم‌تر شنیده بشوند».

با این حال، ظاهراً تا اعلام تاریخ برگزاری جدید رویداد پلی‌استیشن 5 فاصله‌ی زیادی نداریم. سونی بخش توضیحات ویدئوی این رویداد در یوتیوب را به‌روزرسانی کرده و ضمن تاکید بر اینکه این رویداد به تعویق افتاده، اشاره نموده است که «به‌زودی» با تاریخ برگزاری جدید بازخواهند گشت.

اگرچه مشخص نیست که منظور سونی از «به‌زودی» دقیقاً تا چه حد زود است، با توجه به برنامه‌ی زمانی آن‌ها برای بازاریابی پلی‌استیشن 5 باید گفت که این شرکت در سریع‌ترین زمان ممکن این تاریخ جدید را مشخص می‌کند. البته اتفاقات کنونی دنیا اولویت بالاتری نسبت به هر رویداد گیمینگی دارد و بنابراین، قابل درک است که سونی نخواهد در نمایش و صحبت هرچه بیشتر درباره‌ی پلی‌استیشن 5 عجله کند و در حال حاضر صبر و شکیبایی به خرج دهد.

اعتراضات علیه نژادپرستی در آمریکا تحت جنبش Black Lives Matter حتی باعث شده است که شرکت‌های دیگر عرصه‌ی گیمینگ برنامه‌های خود را به تعویق بیندازند؛ از جمله الکترونیک آرتس که رونمایی Madden NFL 21 را به زمان دیگری موکول کرد و اکتیویژن و اپیک گیمز که به ترتیب فصل‌های جدید Call of Duty: Modern Warfare و Fortnite را به تاخیر انداختند. اخیراً رویداد Summer of Gaming به میزبانی IGN و PC Gaming Show و Future Games Show نیز به تعویق افتادند.

در نهایت لازم به ذکر است که پلی‌استیشن 5 در تعطیلات 2020 روانه‌ی بازار خواهد شد. علی‌رغم نگرانی‌ها بابت تاخیر در عرضه یا کمبود واحدهای این کنسول به‌خاطر پاندمی کرونا، سونی اعلام داشته است که همه‌چیز طبق برنامه به پیش می‌رود و این کنسول در زمان مقرر به عرضه خواهد رسید. این شرکت اخیراً نوید عناوینی را داده است که در هیچ پلتفرمی جز پلی‌استیشن 5 نمی‌توان پیدا کرد و باید منتظر ماند رویداد پیش رو ماند و دید که سونی چه تدارکات ویژه‌ای دیده است.

نظر و پیش‌بینی شما راجع به رویداد پیش روی پلی‌استیشن 5 چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن