سرگرمیگیم

تاریخ دقیق برگزاری رویداد E3 2021 رسماً مشخص شد

برگزارکننده‌ی رویداد E3 2021 تاریخ دقیق برگزاری آن را اعلام کرده و از برنامه‌ها و اهداف خود برای این رویدادِ کاملاً مجازی گفته است.

رویداد E3 2021 از 12 تا 15 ژوئن (22 تا 25 خرداد) به‌صورت کاملاً مجازی برگزار خواهد شد و شرکت‌هایی نظیر مایکروسافت، یوبی‌سافت، کپ‌کام، کونامی، نینتندو، برادران وارنر، «تیک تو اینترکتیو» (Take Two Interactive) و «کوچ مدیا» (Koch Media) در آن حضور پیدا خواهند درحالی که همچنان شرکت‌های بیشتری هم حضور خواهند داشت که در آینده مشخص می‌شوند. ESA که مسئول برگزاری E3 است همچنین به این نکته اشاره کرده است که با «همکاران رسانه‌ای در سراسر جهان» جهت «کمک به تقویت این محتوا و در دسترس همگان قرار دادن آن به‌صورت رایگان» کار می‌کند.

«استنلی پیر-لوئیس» (Stanley Pierre-Louis)، مدیر عامل ESA در وب‌سایت رسمی رویداد E3 2021 چنین توضیح داده است:

E3 به مدت بیش از دو دهه بستر اصلی برای نمایش بهترین‌های صنعت بازی‌های ویدئویی بوده درحالی که دنیا را از طریق بازی‌ها متحد کرده است. ما رویداد امسال E3 را به رویداد جامع‌تری گسترش می‌دهیم اما همچنان به دنبال هیجان‌زده کردن طرفداران با اخبار و نمایش‌های بزرگ هستیم که این رویداد را به صحنه‌ی مرکزی ضروری بازی‌های ویدئویی تبدیل می‌کند.

اسناد ESA نشان می‌دهد که رویداد E3 2021 تنها به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد و با توجه به شرایط کنونی به‌خاطر پاندمی کرونا این کاملاً قابل انتظار است. این سازمان همچنین بر انگیزه‌ی خود برای ارائه‌ی رایگان تمامی محتویات علی‌رغم شایعات گذشته دوباره تاکید کرده است. اکنون باید منتظر ماند و دید که شرکت‌ها چه زمانی برنامه‌های خود برای این رویداد را به اطلاع عموم می‌رسانند اگرچه در حال حاضر برای این امر زود به نظر می‌رسد. مثل همیشه، ظاهراً سونی در E3 حضور پیدا نخواهد کرد.

علاوه بر این‌ها، به دنبال خریداری شدن بتسدا توسط مایکروسافت سوالات مختلفی در خصوص برگزاری کنفرانس‌های این دو شرکت در رویداد E3 2021 به وجود آمده بود که لازم به ذکر است مایکروسافت و بتسدا کنفرانس‌هایی جداگانه، اما در یک استریم خواهند داشت. به گفته‌ی خبرنگار «جف گراب» (Jeff Grubb)، ابتدا شاهد کنفرانس مایکروسافت خواهیم بود و سپس مستقیماً کنفرانس بتسدا آغاز می‌شود. بسیار جالب خواهد بود که ببینیم این دو کنفرانس در مجموع چقدر به طول می‌انجامند و چه اخبار و نمایش‌هایی را برای طرفداران مشتاق دو شرکت به دنبال دارند.

نظر شما راجع به رویداد E3 2021 تاکنون چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن