تکنولوژیسخت افزار

تجربه ای خارق العاده در بازی، با کارت های گرافیک Xtreme Gaming گیگابایت !

امتیاز دهی

پس از عرضه کارت گرافیک موفق GTX 950 XTREME GAMING که اولین کارت این سری اکستریم گیمینگ این کمپانی بود هم اکنون گیگابایت، سازنده ی برتر قطعات کامپیوتری حرفه ای گیمینگ در جهان، آماده ی گسترش سری حرفه ای XTREME GAMING با پنج کارت گرافیک رده بالای دیگر است. هر کدام از این کارت های گرافیک جدید به بهترین حالت ساخته شده اند تا با کارایی شگفت آور، طراحی محسور کننده بهترین انتخاب ممکن برای اورکلاکر ها و گیمیر های باشند.عملکرد بی نظیر در اجرای بازی های رایانه ای بعلاوه دوام و پایداری مستحکم و بلند مدت، ویژگی سری جدید کارت های XTREME GAMING می باشد. این کارت ها نسبت به کارت های مرجع به طور کامل بازطراحی شده اند تا نیاز های گیمر های حرفه ای در اجرای بازی ها را به بهترین شکل برآورده سازند.

 

XTREME Performance

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

کارت های گرافیک سری XTREME GAMING  به واسطه ی تکنولوژی GPU Gauntlet Sorting به بهترین GPU های دست چین شده مجهز هستند که توانایی خارق العاده ی این کارت ها در اورکلاک را تضمین می کند. علاوه بر آورکلاک GPU این سری از کارت ها توسط گیگابایت ، فرکانس حافظه نیز اورکلاک شده تا بتوان بازی ها را به روان ترین شکل اجرا نمود.کارت گرافیک GTX 980 Ti XTREME GAMING  که مخصوص اورکلاک های سنگین ساخته شده، دارای ویژگی LN2 BIOS و یک کانکتور 6 پین اضافه است تا پایداری کامل در اجرای اعمال اورکلاکینگ را با فشار دادن تنها یک کلید فراهم می کند.

 

2

XTREME COOLING

تمامی کارت های گرافیک سری XTREME GAMING   دارای سیستم WINDFORCE 3X هستند. این سیستم متشکل از سه فن، لوله های حرارتی مسِ ترکیبی، معماری مخصوص باله ای برای خنک کننده، طراحی تیغه ای مخصوص برای فن ها و تکنولوژی Triangle Cool می باشد.تمامی این عوامل دست به دست هم می دهند تا کارت گرافیک حتی در اوج فعالیت هنگام اجرای بازی های سنگین، به کارکرد خنک و بی صدای خود ادامه دهد.سیستم خنک کننده ی Windforce 3X همچنین دارای ویژگی 3D Active fan است که نخستین طراحی خنک کننده ی دارای فن با قابلیت فعالیت کاملا بی صدا(صفر دسی بل) می باشد. این طراحی از سوی گیگابایت در سال 2007 معرفی شد و تا به امروز محبوبیت و کارایی خود را حفظ کرده است. این تکنولوژی به گیمر ها اجازه می دهد که هنگام اجرای بازی های سبک یا مواقع بیکاری سیستم، از سکوت کامپیوتر خود لذت ببرند.

کارت های TITAN X و GTX 980 Ti از سیستم چرخش متناوب فن بهره می برند. در این سیستم، فن میانی در جهت عکس دو فن دیگر فعالیت می کند تا دفع حرارت به شکل سریع تر و بهینه تر صورت پذیرد. این طراحی خلاقانه، کارایی سیستم خنک کننده را به طرز چشمگیری افزایش می دهد. با استفاده از این تکنولوژی توانایی دفع حرارت خنک کننده های Windforce 3X نصب شده بر روی این کارت های گرافیکی به 700W رسیده است.

برای علاقه مندان به سیستم های خنک کننده ی مایع، ورژن WATERFORCE کارت GTX 980 Ti XTREME GAMING نیز موجود است. این سیستم خنک کننده علاوه بر دفع گرمای GPU، خنک کردن قسمت های پرحرارت VRAM و MOSFET را نیز بر عهده دارد. این طراحی موجب می شود تا سیستم خنک کننده، به هیچ فن اضافه ای نیاز نداشته باشد.

 

XTREME Outlook

کارت های سری XTREME GAMING با قاب مشکی رنگ شکیل پشت کارت و نور پس زمینه ی رنگی به وسیله ی LED های  RGB جلوه ی زیبایی به نمایش می گذارند و حس یک سیستم حرفه ای گیمینگ را به خوبی القا می کنند. LEDهای منحصر به فرد، نمایی خاص به فن های خنک کننده و نشان WINDFORCE می بخشند.گیمر ها می توانند از طریق نرم افزار OC GURU رنگ های گوناگون و افکت های نوری مختلف را شخصی سازی کنند. انجام این کار با توجه به نمای درون کیس، زیبایی دو چندانی به یک سیستم گیمینگ خواهد بخشید.

 

XTREME Durablity

در مقایسه با مدل مرجع، کارت های گرافیک سری XTREME GAMING  به فاز های اضافه تجهیز شده اند تا فعالیت MOSFET  در درجه ی حرارت پایین تری امکان پذیر باشد. همچنین، ویژگی های کنترل حرارت و توازن بار به واسطه قرار گیری این فاز ها، باعث افزایش طول عمر مفید کارت می شود. کارت های سری XTREME GAMING با بهترین و با کیفیت ترین قطعات موجود ساخته شده اند تا گیمر های حرفه ای پایداری و دوامی مثال زدنی تجربه کنند. استفاده از با کیفیت ترین چوک ها و خازن ها باعث یکپارچگی دقیق وضعیت حرارتی/الکتریکی، سیگنال های دیجیتال و شدت جریان برق شده است که نتیجه ای آن، افزایش چشمگیر طول عمر سیستم خواهد بود.

 

XTREME User Friendliness

احاطه کامل بر توانایی های اورکلاکینگ کارت های گرافیک سری XTREME GAMING از طریق نرم افزار GIGABYTE OC GURU  میسر شده است. کاربران می توانند کنترل دقیقی بر تک تک ویژگی های کارت گرافیک از جمله فرکانس هسته، سرعت گردش فن، محدودیت های دما و توان مصرفی و نور پردازی LED ها داشته باشند. این ویژگی های اساسی، هم در زمینه ی اورکلاکینگ و هم در زمینه ی گیمینگ موجب فراهم گردیدن تجربه ای هر چه بهتر می شوند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن