ایکس باکس

تصویری از جعبه‌ی ایکس‌باکس سریز اس به بیرون درز پیدا کرده است

به‌تازگی برای اولین بار تصویری از جعبه‌ی مدل دوم ایکس‌باکس سریز ایکس یعنی ایکس‌باکس سریز اس به بیرون درز پیدا کرده است.

نسل جدید کنسول‌ها برای مایکروسافت بسیار جالب توجه خواهد بود از آنجا که تاکتیک جدیدی را در پیش گرفته است؛ عرضه‌ی دو کنسول با قدرت سخت‌افزاری متفاوت در یک زمان. این باعث بحث‌های مختلفی شده و عده‌ای از آن استقبال می‌کنند و عده‌ای دیگر منتقد آن هستند. در هر صورت باید منتظر عرضه‌ی ایکس‌باکس سریز ایکس و مدل دوم ضعیف‌تر آن یعنی ایکس‌باکس سریز اس ماند و دید که چگونه ظاهر خواهند شد.

در همین حال که منتظر عرضه‌ی آن‌ها هستیم، در ResetERA تصویری از جعبه‌ی سریز اس لو رفته است. مثل همیشه نباید به چنین تصاویری اطمینان کرد و منبع این تصویر نیز مشخص نیست، اما کیفیت آن بسیار بالا است و ساختگی به نظر نمی‌رسد.ایکس‌باکس سریز ایکس

ایکس‌باکس سریز ایکس و مدل دومِ ارزان‌تر آن ایکس‌باکس سریز اس به ترتیب با قیمت 500 و 300 دلار در تاریخ 10 نوامبر 2020 (20 آبان 1399) روانه‌ی بازار خواهند شد. سریز ایکس بیشتر از هر کنسول دیگری انتخاب، ارزش و تنوع ارائه خواهد داد و از متنوع‌ترین لاین‌آپ فرست پارتی مایکروسافت تاکنون بهره خواهد برد. مایکروسافت اخیراً اظهار داشته است که سریز ایکس، آخرین نسل کنسول‌هایش نخواهد بود و توسعه‌ی کنسول‌های بیشتری را نظر دارد و همچنین جزئیاتی از عملکرد برنامه‌ی پشتیانی از نسل قبل این کنسول منتشر شده و اعلام شده است که این کنسول امکان حذف بخش‌هایی از بازی‌ها برای آزادسازی هرچه بیشتر فضا را فراهم خواهد آورد. در آخر از اینجا می‌توانید لاین‌آپ بازی‌های موجود در زمان عرضه‌ی سریز ایکس را مشاهده کنید.

نظر شما راجع به ایکس‌باکس سریز اس چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن