ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگیگیم

توسعه نسخه جدید Cyberpunk و The Witcher سال آینده آغاز می‌شود

استودیوی سی‌دی پراجکت رد قصد دارد تا از سال آینده میلادی توسعه نسخه جدید Cyberpunk و The Witcher را شروع کند.

استودیوی «سی‌دی پراجکت رد» (CD Projekt Red) برنامه‌های ویژه‌ای برای آینده دارد. Cyberpunk 2077 و The Witcher 3 اوایل 2022 روی ایکس‌باکس‌ سریز ایکس/اس منتشر می‌شوند درحالی که به‌روزرسانی‌ها و گسترش‌دهنده‌های جدیدی برای Cyberpunk 2077 در راه است. علاوه بر این‌ها، سال آینده توسعه نسخه جدید Cyberpunk و The Witcher کلید زده خواهد شد.

«آدام کیسینسکی» (Adam Kicinski)، مدیر عامل سی‌دی پراجکت طی مصاحبه با Rzeczpospolita اشعار داشته است که روی این دو عنوان همچنان تمرکز خواهد داشت و نسخه جدید Cyberpunk و The Witcher در سطح AAA در سال 2022 وارد پروسه تولید خواهد شد.

ما در حال حاضر روی دو فرانچایز خود متمرکز هستیم. هر دو فرانچایز پتانسیل عظیمی دارند و یکی از اهداف استراتژیک ما، شروع توسعه پروژه‌های AAA از آی‌پی‌هایمان به‌طور موازی است که انتظار می‌رود سال آینده به وقوع بپیوندد.

پیش‌تر شاهد چنین ادعایی از سی‌دی پراجکت رد پیش‌تر در اوایل امسال بودیم. این استودیو حتی چند ماه قبل از انتشار Cyberpunk 2077 مدعی شد که پس از انتشار این عنوان، شروع به ساخت نسخه‌ اصلی جدید سری The Witcher می‌کند. با این حال، با توجه به درس‌هایی که سی‌دی پراجکت رد از عرضه Cyberpunk 2077 گرفته و حتی به‌صورت عمومی اعلام کرده است که بازاریابی عناوین آینده را نزدیک‌تر به عرضه آغاز خواهد کرد، بعید است در آینده نزدیک خبری از نسخه جدید Cyberpunk و The Witcher بشنویم.

Cyberpunk 2077 که با بودجه 316 میلیون دلاری یکی از پرهزینه‌ترین بازی‌های ویدئویی ساخته‌شده تاکنون به حساب می‌آید، پس از سال‌ها انتظار مشتاقانه طرفداران با مشکلات فنی فراوانی عرضه شد. این مشکلات فنی به قدری بودند که باعث شدند این عنوان غیر قابل بازی شود و حواشی و انتقادات مختلفی را برای این استودیو به وجود آورند. با این وجود، سی‌دی پراجکت رد به مرور زمان با انتشار به‌روزرسانی‌های متعدد اقدام به رفع اشکالات آن کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن