جام سفیر با حمایت ویژه شرکت ال‌جی آغاز شد

سی و نهمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان، در دو بخش زنان و مردان با عنوان «جام سفیر کره جنوبی» با اسپانسری شرکت ال‌جی و به میزبانی خانه تکواندو تهران برگزار شد. مسابقات جام سفیر که در چهار روز متوالی برگزار خواهد شد، شامل مسابقات آقایان در دو روز ابتدایی و مسابقات خانم‌ها در دو روز آخر می‌شود. افتتاحیه این دوره از مسابقات امروز به صورت رسمی در ساعت ۱۵:۳۰ با حضور سفیر کره، رییس فدراسیون تکواندو و مدیر عامل ال‌جی برگزار می‌شود.

این مسابقات که مهم‌ترین دوره مسابقات کشوری تکواندو در سال محسوب می‌شود، به‌خاطر حمایت سفارت کره «جام سفیر» نام گرفته است و به مدت چهار روز و با حضور تعداد زیادی تکواندوکار و در قالب تیم‌های مختلفی از شهرهای آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهکیلویه و بویر احمد، کیش، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، همدان و یزد به میزبانی هیات تکواندوی استان تهران و در مجموعه ورزشی خانه تکواندو برگزار خواهد شد.

مسابقات جام سفیر در چند سال گذشته نیز با پشتیبانی و حمایت ویژه شرکت ال‌جی برگزار شده و امسال هم این شرکت کره‌ای علاوه بر قبول اسپانسری تمامی جوایز این دوره را نیز تامین کرد. امسال ال‌جی به نفرات اول خانم‌ها و آقایان گوشی پرچم‌دار قدرتمند G6 را اهدا خواهد کرد. نفران دوم این مسابقات از میان‌رده محبوب ال‌جی یعنی Q6 بهرمند می‌شوند و نفرات سوم وزن‌های مختلف خانم‌ها و آقایان اسپیکر قابل حمل PH4 را به منزل می‌برند.  این اسپیکر به بهترین‌های هر بخش نیز اهدا می‌شود.  امسال در کنار بخش اصلی مسابقات، بخش قرآنی نیز برگزار می‌شود و شرکت ال‌جی نیز به برترین‌های این بخش جوایز نفیسی اهدا خواهد کرد. جوایز متنوع ال‌جی به همین‌ جا ختم نشده و ال‌جی به بهترین بازیکنان دو بخش آقایان و خانم‌ها در همه ۱۴ گروه جوایز خاصی اهدا می‌کند. مهم‌ترین جایزه این بخش یعنی تلویزیون پیشرفته و فوق‌العاده OLED B7 ، به فنی‌ترین بازیکن در بخش خانم‌ها و آقایان خواهد رسید.

گفتنی است که سفیر کره جنوبی و رئیس فدراسیون تکواندو نیز در این مراسم حضور خواهند داشت و شرکت ال‌جی در روز پایانی با اهدای نزدیک ۱۰۰ جایزه مختلف اختتامیه را برگزار می‌کند. همچنین از مدال آوران این رقابت‌ها برای حضور در مسابقات انتخابی ورود به اردوی تیم‌ملی جوانان و بزرگسالان دعوت خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا