سرگرمی

حساب توئیتر جدیدی برای بازی Prince of Persia ایجاد شده است

ظاهراً یوبی‌سافت حساب توئیتر جدیدی را برای بازی Prince of Persia ایجاد کرده است که می‌تواند به نسخه‌ی جدیدی از این سری داشته باشد.

یوبی‌سافت برنامه دارد که در اوایل جولای رویدادی با نام Ubisoft Forward را به‌عنوان جایگزین E3 2020 که به‌خاطر پاندمی کرونا لغو شد برگزار کند. درحالی که نمی‌دانیم این شرکت دقیقاً چه تدارکاتی را برای این رویداد دیده است، به نظر می‌رسد که یکی از عناوین محبوب و پرطرفدار این شرکت ممکن است که به عرصه بازگردد.

به گزارش برخی کاربران رددیت، یوبی‌سافت حساب توئیتر جدیدی را برای بازی Prince of Persia ایجاد کرده است. این حساب با نام کاربری @PrinceOfPersia در حال حاضر در حالت خصوصی یا همان پرایوِت قرار دارد و بدون هیچ دنبال‌کننده و دنبال‌شونده‌ای است. همچنین ساخت آن به می 2020 برمی‌گردد که نشان می‌دهد نسبتاً جدید است.

حال سوالی که اینجا پیش می‌آید این است که چگونه می‌توان گفت که این حساب کاربری مربوط به یوبی‌سافت است درحالی که هر کاربر دیگری توانایی ساخت آن را دارد. باید گفت که به گفته‌ی کاربران رددیت که متوجه این حساب شده‌اند، اگر سعی در ورود به آن داشته باشید و قصد بازیابی رمز عبور را داشته باشید، به ایمیلی متصل می‌شوید که ظاهراً مربوط به یوبی‌سافت است و از دامنه‌ی اختصاصی این شرکت بهره می‌برد.

البته با این حال، همچنان نمی‌توان مطمئن بود و ممکن است که طرفدارای قصد سر و صدا به پا کردن داشته باشد. از طرفی دیگر، اتفاق عجیب و بعیدی نیست که شرکتی پیش از معرفی عنوان جدیدی حساب کاربری تازه‌ی را در شبکه‌های اجتماعی برای آن ایجاد کند و نمونه‌های آن را در گذشته مشاهده کرده‌ایم.

رویداد Ubisoft Forward در 12 جولای مصادف با 22 تیر برگزار خواهد شد و باید منتظر ماند و دید که آیا خبری از احیای سری بازی Prince of Persia را در آن شاهد خواهیم بود یا خیر.

به نظر شما به‌زودی شاهد بازگشت بازی Prince of Persia خواهیم بود؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن