داده پردازی دوران بیست ساله شد

معاونت توسعه کسب و کار گروه دوران: گذر از بیست سالگی گروه دوران را در ضیافت افطار جشن گرفتیم.
به گزارش سیارنیوز، احمد حسینی در همین ارتباط اظهار داشت: خرسندیم که جمعی از مشتریان دوران در این روز خاص کنار ما بودند تا با هم بیست ساله شدن تلاش های گروه دوران را جشن بگیریم.

هم اکنون گروه دوران دارای ۴ شرکت زیرمجموعه می باشد “شرکت داده پردازان دوران، شرکت نوآوران ارتباطات دوران، شرکت های خبره پردازان دوران و داده پردازان دوران نوین” که در حوزه های گوناگون فناوری اطلاعات و ارتباطات می کوشند.

در ادامه آقای عابدی نژاد ریاست گروه دوران و مدیرعامل شرکت داده پردازان دوران گفت: گردهمایی با مشتریان، همواره برایمان خوشایند است به ویژه که این گردهمایی در ماه مبارک رمضان و در یک فضای معنوی رخ دهد. توانستیم در این فرصت با مشتریان به تبادل نظر در خصوص فضای فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور و ضرورت هم افزایی های بیشتر بپردازیم.

وی در ادامه اظهار داشت: ماموریت گروه دوران “اتصال ، امن سازی و مکانیزاسیون سازمان ها” و رویکرد گروه دوران، تولید راهکارهای بومی با هدف هم پوشانی حداکثری با نیاز سازمان های ایرانی در کنار تامین راهکارها و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری با فناوری روز جهانی است.

پس از سخنرانی آقای عابدی نژاد، آقای ممقانی مدیر عامل نوآوران ارتباطات دوران دستاوردهای مجموعه در این بیست سال از جمله دستیابی به هفت رتبه یک در رشته های گوناگون فناوری اطلاعات را برشمرد و تلاش های خانواده پانصد نفره ی دوران و همراهی مشتریان را ستود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا